Drewniane umywalki łazienkowe podbijają serca projektantów i architektów wnętrz. Najnowsze designerskie trendy pozwalają na nowo docenić potencjał, jaki drzemie w łazienkach. Zaawansowane technologie umożliwiają wykorzystanie w łazienkowych wnętrzach drewna, które dzięki KALVARO gości także na rynku polskim. Studia architektoniczne i pracownie coraz śmielej sięgają po naturalne dodatki.

Uniwersalne odcienie elementów drewnianych świetnie komponują się w każdym pomieszczeniu, nadając mu niepowtarzalny charakter i elegancki styl. Już dziś budzą one ogromne zainteresowanie, co dodatkowo podsycane jest przez niezwykle popularny nurt eco. Na polskim rynku liderem tego stylu jest niezaprzeczalnie KALVARO, które oferuje niezwykle funkcjonalne rozwiązania odziane w drewniane, naturalne szaty.

drewniane_umywalki_łazienkowe_kalvaroProponowany design i drewniane umywalki łazienkowe trafiają w gusta najbardziej wymagających wielbicieli kształtów, faktur, detali oraz nieszablonowego podejścia do wystroju łazienki. Wisienką na torcie jest fakt, że proponowane produkty KALVARO są ręcznie wykonywane, a przez to niepowtarzalne.

Przy tworzeniu produktów kładziony jest niezwykły nacisk na dwa aspekty: jakość i design. Unikatowa technologia jachtowa zapewnia niespotykaną trwałość, natomiast sposób wytwarzania, niepowtarzalność i wyjątkowość. Wszystkie te aspekty sprawiają, że KALVARO jest niezaprzeczalnym prekursorem trendu na naszym rynku.

Wytworzenie jednego produktu zajmuje blisko 12 miesięcy. Dlaczego? Ponieważ wykorzystywane drewno jest starannie selekcjonowane, oraz poddawane specjalnemu procesowi suszenia. Następnie przekazywane jest do działu kontroli jakości, aby do obróbki trafiły tylko najlepszej jakości materiały. Dopiero tak przygotowane deski trafiają w ręce mistrzów, którzy przemieniają je w prawdziwe dzieła sztuki.

Zaawanasowana technologia daje pole do popisu w procesie modelowania kształtów oraz rozmiarów, co spotyka się z uznaniem ze strony klientów, projektantów i architektów, dla których wykonywane są również umywalki na specjalne zamówienia. Kolekcja KALVARO to moc aranżacyjnych możliwości, wyjdź poza schemat i przemień wnętrze w wysublimowaną, elegancką strefę relaksu.