Stylowy, szykowny, dostojny – kolor antracytowy to kwintesencja elegancji i dobrego smaku. Stanowi odpowiedź dla tych, którzy poszukiwali barwy uniwersalnej i na tyle neutralnej, aby idealnie wpasowała się w każde wnętrze, a jednocześnie wyrazistej tak, by stanowiła interesujący akcent. Kolekcja Impresja firmy Ospel, w nowym, antracytowym odcieniu, wyeksponuje zarówno chłód minimalizmu, jak i uspokoi szaleństwo barw impresjonizmu.

Szlachetna skała

Odcienie czerni i szarości od lat uważane są za bardzo eleganckie i stonowane, dlatego też częstow wystroju wnętrz używane są jako subtelne tło lub skoncentrowany, wyrazisty akcent. W zależności od połączenia z innymi kolorami, mogą dać naprawdę ciekawe efekty. Niezwykle wyszukaną nutą szarości jest kolor antracytowy, który swoją tajemniczą nazwę zawdzięcza pięknej skale, jaką jest antracyt. To najbardziej wartościowa odmiana węgla o subtelnym, półmetalicznym połysku. Inspirując się tą barwą firma Ospel wzbogaciła znaną już kolekcję osprzętu elektrycznego Impresja o elementy w tej imponującej kolorystyce. Geometryczna prostota i ponadczasowa klasyka tej serii została jeszcze bardziej uwydatniona właśnie dzięki wprowadzonej barwie. Produkty z serii Impresja mają oryginalny kształt o delikatnie wypukłej linii, który zachwycająco eksponuje szlachetny połysk koloru antracytowego.

Funkcjonalny szyk

Łącznik schodowy z podświetleniem z kolekcji Impresja w kolorze antracytowym. Fot. OSPEL
Łącznik schodowy z podświetleniem
z kolekcji Impresja w kolorze antracytowym.
Fot. OSPEL

Wszystkie elementy osprzętu elektrycznego z kolekcji Impresja firmy Ospel zostały stworzone na bazie kwadratu, którego regularny kształt zrównoważy pomieszczenia o żywiołowej stylistyce, natomiast do nowoczesnych, jasnych wnętrz wprowadzi mocny, wyrazisty akcent. Taki dodatek będzie nie tylko atrakcyjnym elementem każdego wystroju, ale zapewni tak ważną dla osprzętu elektrycznego funkcjonalność. Cała kolekcja to zbiór różnorodnych komponentów, które pozwolą kompleksowo wyposażyć pomieszczenie w niezbędne elementy osprzętu elektrycznego. W skład linii Impresja wchodzą różnego rodzaju łączniki, pojedyncze jak i podwójne, dostępne w wersji z podświetleniem lub bez, ściemniacze, gniazda, także gniazda m.in. antenowe, telefonicznie i komputerowe. W kolekcji dostępne są także ramki modułowe (od pojedynczych do pięciokrotnych), które z pewnością ułatwią harmonijne usytuowanie całego osprzętu w odpowiedniej konfiguracji zwiększającej funkcjonalność całego systemu. Tak rozplanowana kompozycja w antracytowej tonacji będzie oryginalną ozdobą zarówno eklektycznego salonu, jak i nowoczesnej kuchni.

Dokonując wyboru osprzętu elektrycznego, warto dostosować go do stylu, w jakim urządzone zostało całe pomieszczenie. Tak niewielkie detale, mogą z pozoru wydawać się mało istotne, jednak to one dopełniają całą aranżację. Kolekcja Impresja marki Ospel w odcieniu antracytowym niczym kameleon dopasuje się do niemal każdego wnętrza – doskonale uwydatni jego najmocniejsze strony, zapewniając przy tym najwyższy stopień funkcjonalności.

Firma OSPEL S.A. jest obecnie jednym z czołowych producentem osprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce. Posiada bardzo szeroki asortyment wyrobów, takich jak: łączniki i gniazda podtynkowe, łączniki i gniazda natynkowe, przedłużacze, przewody przyłączeniowe, dzwonki i gongi, rozgałęźniki, odgałęźniki, wtyczki, puszki oraz inne akcesoria elektroinstalacyjne. Wszystkie wyroby spółki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające zgodność wyrobów z obowiązującymi normami. Spółka prowadzi sprzedaż hurtową na terenie całego kraju, ponadto produkty są eksportowane do takich krajów jak: Węgry, Słowacja, Czechy, Rumunia, Rosja, Bułgaria, Ukraina, Litwa, Estonia, Łotwa, Białoruś, Niemcy, Belgia i Wielka Brytania.

OSPEL S.A.

Ul. Główna 128, Wierbka

42-436 Pilica