kinkiet_across_nowodvorski_lighting

Elementy aranżacyjne sprawiające wrażenie niezupełnie wykończonych to absolutny hit tego sezonu, który przyciąga wzrok swą oszczędną, lecz równocześnie interesującą formą. W nurt ten wpisuje się także najnowsza linia lamp ACROSS marki Nowodvorski Lighting, która powstała w oparciu o proste, geometryczne modele. Minimum wykorzystanych materiałów oraz naturalna drewniana kolorystyka sprawiają, że lampy te doskonale dopełnią wnętrza urządzone w stylu eko, skandynawskim, nowoczesnym oraz minimalistycznym.

Świetlne prześwity

Geometryczne lampy z kolekcji ACROSS marki Nowodvorski Lighting to interesująca propozycja dla miłośników rozwiązań zainspirowanych ekologią. Ponadto te z pozoru delikatne, choć charakteryzujące się zdecydowaną linią modele pozwolą dopełnić zarówno aranżacje nowoczesne, jak i wnętrza zaprojektowane m.in. w ponadczasowym stylu skandynawskim.

Znakiem rozpoznawczym kolekcji ACROSS marki Nowodvorski Lighting jest oparta na prostych szablonach forma, mocno wyeksponowana żarówka oraz kabel w wyrazistym, czerwonym kolorze. Dzięki temu osiągnięto ciekawe połączenie odmiennych barw i materiałów, nad którym dominuje subtelny rysunek drewnianych słojów. Wybierając kolekcję ACROSS marki Nowodvorski Lighting warto zwrócić uwagę na to, że te ascetyczne konstrukcje pozwalają na bardzo swobodne rozprzestrzenianie się światła, przez co skutecznie i zarazem efektownie rozjaśnią wnętrza naszego domu. W skład kolekcji ACROSS marki Nowodvorski Lighting wchodzą cztery płynnie uzupełniające się elementy. Do najbardziej wszechstronnych można zaliczyć podstawowe modele ACROSS i ACROSS S. Pierwsza z nich to propozycja klasycznego kinkietu, który zadba o właściwe oświetlenie w sypialni oraz holu. Druga z kolei znajdzie zastosowanie tak w biurze, jak i w sypialni pełniąc rolę lampki nocnej, bądź też biurkowej. Uzupełniony subtelnym białym kloszem wariant lampy biurkowej ACROSS M to z kolei ciekawy sposób na urozmaicenie aranżu salonu, bądź przestronnego przedpokoju. Wybierając kolekcję ACROSS marki Nowodvorski Lighting możemy zdecydować się także na lampę sufitową, bazującą na tej samej oszczędnej formie, mogącej konkurować z elementami współczesnego wzornictwa.

Przypominające efekt prac modelarskich lampy z kolekcji  ACROSS marki Nowodvorski Lighting to idealne połączenie prostoty i ekstrawagancji, które zadba o efektowny wygląd wnętrz naszego domu.

Kolekcja ACROSS marki NOWODVORSKI LIGHTING:

ACROSS biurkowa

Wysokość: 37,5 cm

Szerokość: 24 cm

Cena detaliczna: 153,75 zł brutto

ACROSS kinkiet

Wysokość: 37,5 cm

Szerokość: 24 cm

Cena detaliczna: 88,56 zł brutto

ACROSS M

Wysokość: 74 cm

Średnica: 47 cm

Cena detaliczna: 274,29 zł brutto

ACROSS zwis

Wysokość: 130 cm

Wysokość klosza: 40 cm

Szerokość: 38 cm

Cena detaliczna: 169,74 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.

Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com