Niestandardowy rozmiar powierzchni do swobodnego gotowania, połączony z eleganckim designem i najwyższej jakości materiałami prosto od włoskich producentów – to największe atuty nowej płyty gazowej o szerokości 75 cm marki FREGGIA. Urządzenie posiada aż 5 stref grzewczych.

FREGGIA wprowadziła do swojej oferty model płyty gazowej o szerokości 75 cm, która posiada aż pięć stref grzewczych. Urządzenie dostępne jest w dwóch liniach wzorniczych– Classico (model HR750VGT w kolorze szampańskim i antracytowym) oraz Moderno (model HA750VGT w kolorze białym, czarnym oraz inox). W płycie zastosowano pięć palników gazowych o różnej mocy, które pozwalają łatwo i szybko przygotować nawet kilkudaniowy obiad dla  większej liczby osób.

W centralnym miejscu urządzenia znajduje się palnik turbo z trzema rzędami płomieni (tzw. „potrójna korona”) – dzięki niemu posiłki, nawet te w największych i niestandardowych naczyniach, można przyrządzić dwa razy szybciej. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów, takich jak metalowe pokrętła czy żeliwne ruszty nowe urządzenie marki FREGGIA będzie efektownym elementem każdego rodzaju kuchni. Płyta, która jest pokryta emalią, jest nie tylko elegancka, ale także łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na uszkodzenia.

Wygoda w codziennym użytkowaniu

Wszystkie palniki w płycie FREGGIA wyposażone są w automatyczną zapalarkę w pokrętle oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Nowa linia płyt o szerokości 75 cm została zaprojektowana tak, aby można było ją wbudowywać nawet w blat przeznaczony dla płyty o szerokości 60 cm.

Płyty gazowe FREGGIA HA750VGT i HR750VGT kosztują od 1 339 zł do 1 499 zł. Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV.

Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl