Oferta GLOBALO wzbogaciła się o nowy model okapu, który dołączył do obecnej już kolekcji okapów ze szkła hartowanego z rodziny Altemo. Nowy model to produkt wykonany ze szkła hartowanego w kolorze kremowym.

Kolor kremowy jest jednym z najczęściej wybieranych kolorów we wnętrzach. Od zawsze utożsamiany był z lekkością, czystością oraz delikatnością, wywołując uczucie spokoju i ciepła. Kolor ten stał się inspiracją dla projektantów do stworzenia modelu, który łączy w sobie niebywałą estetykę oraz skuteczność pracy.

Okap Altemo Cream dostępny jest w wersjach: 

  • Altemo 75.2 Cream Eko Max
  • Altemo 90.2 Cream Eko Max

altemo_cream_mailing

SPEKTAKULARNY DESIGN

Opływowa i subtelna linia okapu Altemo w połączeniu z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi przez GLOBALO to najlepszy wybór dla osób, które dbają o doskonały design oraz nieskazitelne środowisko w swojej kuchni. Nadający lekkości każdej kuchni okap kuchenny Altemo to wysokiej jakości produkt o oryginalnej stylistyce, pasujący do nowoczesnych wnętrz. Niezwykle stylowa linia okapu, wykonanego z wysokiej jakości stali oraz hartowanego szkła, wzbudza zachwyt najbardziej wymagających Klientów.

DSC_9234

Okap wyposażony został w intuicyjne sterowanie sensorowe (dotykowe), pozwalające na obsługę okapu opuszkiem palca oraz przyjazne oświetlenie diodowe. Okap charakteryzuje się cichą pracą, porównywalną do delikatnego powiewu letniego wiatru.