NASSAU_SILVER_LED_Nowodvorski_Lighting

Początek roku szkolnego to doskonała okazja, by świeżym okiem spojrzeć na miejsce do nauki naszego dziecka. Choć bardzo ważny jest dostęp do naturalnego światła, to coraz krótsze dni sprawiają, iż lada dzień pociechy do zadań domowych zasiadać będą już po zmroku. W takim wypadku nieocenionym rozwianiem stanie się odpowiednio dopasowane oświetlenie. Kolekcje lamp biurkowych NASSAU LED oraz NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting w stylowy oraz funkcjonalny sposób dopełnią pokój naszego dziecka, dbając o jego wzrok, a także o doskonałe wyniki w nauce.

Jasność aranżu

Każdy z nas pamięta, jak trudno jest skupić się na odrobieniu zadań domowych, gdy wokół panują niesprzyjające ku temu warunki. Wykorzystując kolekcję prostych, lecz jednocześnie nowoczesnych lamp z kolekcji NASSAU LED i  NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting sprawimy, że nasze dziecko nie będzie miało tego typu zmartwień. Składająca się z pięciu odmiennych wersji kolorystycznych linia NASSAU LED z powodzeniem dopasuje się zarówno do pokoju chłopca (czarna, niebieska, srebrna), jak i dziewczynki (różowa, biała). W kolekcji NASSAU CLIP LED mamy natomiast do wyboru trzy modele zaopatrzone w funkcjonalny klips, który umożliwia solidne zamocowanie lampy do dowolnych płaszczyzn, takich jak półki oraz blat biurka. Dostępne są w trzech klasycznych odcieniach – białym, czarnym i srebrnym. W przypadku wszystkich modeli z linii NASSAU LED marki Nowodvorski Lighting wykorzystano źródło światła typu LED, które charakteryzuje się znacznie dłuższą żywotnością w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, pozwala zaoszczędzić dużo energii oraz emituje przyjemne, białe światło, które ułatwia koncentrację podczas nauki. Dużym atutem jest także to, że nie nagrzewa się ono podczas użytkowania i jest bardziej ekologiczne, przez co stanowi zarówno praktyczne, jak i bezpieczne uzupełnienie biurka naszego dziecka. Także sam wygląd kolekcji NASSAU LED i NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting zasługuje na uwagę. Łagodne barwy, klasyczny kształt i wygodnie zamocowane włączniki sprawiają, że każda z wchodzących w jej skład lamp jest funkcjonalna i uniwersalna. Ruchoma nóżka pozwala natomiast precyzyjnie kontrolować kąt padania światła. Dzięki nim możemy także podnieść komfort pracy we własnym biurze, jak i zapewnić sobie odpowiedni oświetlenie do czytania podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów.

Dyskretne, estetyczne oraz bardzo praktyczne lampy z kolekcji NASSAU LED i NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting zamienią kącik do nauki naszego dziecka w małe biuro z prawdziwego zdarzenia, które pozwoli im skupić się na szkolnych obowiązkach, wprowadzając do ich pokoju nutę stylu i nowoczesności.

Kolekcja NASSAU LED marki NOWODVORSKI LIGHTING:

NASSAU LED BLACK

Wysokość: 41,5 cm

Średnica: 16 cm

Cena detaliczna:  110,70 zł brutto

NASSAU LED SILVER

Wysokość: 41,5 cm

Średnica: 16 cm

Cena detaliczna: 120,54 zł brutto

NASSAU LED WHITE

Wysokość: 41,5 cm

Średnica: 16 cm

Cena detaliczna: 110,70 zł brutto

NASSAU LED BLUE

Wysokość: 41,5 cm

Średnica: 16 cm

Cena detaliczna: 110,70 zł brutto

NASSAU LED PINK

Wysokość: 41,5 cm

Średnica: 16 cm

Cena detaliczna: 110,70 zł brutto

Kolekcja NASSAU CLIP LED marki NOWODVORSKI LIGHTING:

NASSAU CLIP BLACK LED

Wysokość: 41,5 cm

Średnica: 16 cm

Cena detaliczna: 104,55 zł brutto

NASSAU CLIP SILVER LED

Wysokość: 41,5 cm

Średnica: 16 cm

Cena detaliczna: 110,70 zł brutto

NASSAU CLIP WHITE LED

Wysokość: 41,5 cm

Średnica: 16 cm

Cena detaliczna: 104,55 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.

Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com