Na przełomie lutego i marca we Wrocławiu oraz Sokołowie przeprowadzony zostanie cykl specjalistycznych szkoleń, organizowanych przez firmę WOLF Technika Grzewcza sp. z o.o. Każde  z dziewięciu zaplanowanych spotkań poruszać będzie tematykę zarówno innowacyjnych, kondensacyjnych kotłów gazowych firmy WOLF, jak i wykorzystania zjawiska rekuperacji przy projektowaniu instalacji grzewczych, a także poruszy temat instalacji pomp ciepła. 

Wolf_logoCykl prelekcji, zaplanowanych na pierwszy kwartał roku 2015, podzielony został na trzy bloki tematyczne. W ramach każdego ze spotkań poruszony zostanie szereg specjalistycznych zagadnień, związanych bezpośrednio z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki grzewczej.

W trakcie warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę na temat innowacyjnych kotłów serii II (CGB-2), zapoznają się ze zjawiskiem rekuperacji (linia produktów CWL), a także zgłębia wiedzę o pompach ciepła. Szkolenia przeprowadzone zostaną atrakcyjnie wyposażonych salach szkoleniowych  w Sokołowie i we Wrocławiu. Ponadto każdy z uczestników szkolenia otrzyma klucz serwisowy do kotłów WOLF serii II, który pozwoli w kompleksowy sposób zadbać o niezawodne funkcjonowanie danego systemu. Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach zarówno specjalistów żywo zainteresowanych branżą grzewczą, jak i prywatnych inwestorów, którzy zastanawiają się nad wykorzystaniem kotłów firmy WOLF we własnym domu.

A oto szczegółowy plan szkoleń firmy WOLF Technika Grzewcza Sp. z o.o.:

19.02.2015 – Sokołów – Autoryzowany Serwis-Instalator – CGB-2, CGB

20.02.2015 – Sokołów – Autoryzowany Serwis-Instalator – rekuperacja CWL

25.02.2015 – Sokołów – Autoryzowany Serwis-Instalator – rekuperacja CWL

03.03.2015 – Sokołów – Autoryzowany Instalator – pompy ciepła

04.03.2015 – Sokołów – Autoryzowany Serwis-Instalator – rekuperacja CWL

17.03.2015 – Wrocław – Wolf Serwis Gwarancyjny – CGB-2

18.03.2015 – Wrocław – Wolf Serwis Gwarancyjny – CGB-2

24.03.2015 – Sokołów – Autoryzowany Instalator – pompy ciepła

25.03.2015 – Sokołów – Autoryzowany Serwis-Instalator – rekuperacja CWL