ARCHIPELAG Pracownia Projektowa, e-katalog wnętrza i tarasy
ARCHIPELAG Pracownia Projektowa, e-katalog wnętrza i tarasy

Słoneczny i radosny – taki jest wiosenny design i taki też jest najnowszy e-katalog Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, w którym oprócz inspirujących aranżacji i modnych dekoracji, na czytelników czekają najciekawsze projekty domów z tarasem.

Zobacz e-katalog „ARCHIPELAG wnętrza i tarasy” on-line!

Nowocześnie i z pomysłem

W najnowszym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG w atrakcyjnej formie zaprezentowano aktualne trendy w aranżacji wnętrz. W rozdziale „Mieszkaj modnie” czytelnicy znajdą m.in.: tegoroczne hity wśród ściennych dekoracji, czyli fantastyczne fototapety z motywem ananasowym i etnicznym z kolekcji firmy Pixers, a także oryginalne podłogi z beczek po winie oraz skandynawskie skorupy od Malabelle. Ponadto w numerze: tradycyjna japońska sztuka origami w nowej kolekcji fusion, zaprojektowanej przez nendo dla BoConcept oraz rewelacyjny design od polskich projektantów obecny w ofercie firmy Le Pukka.

Modne wnętrza

W nowym e-katalogu, w rolach głównych występują projekty wnętrz, przygotowane do najpopularniejszych domów Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. Wśród różnorodnych pomysłów, propozycje w swoim stylu znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnego minimalizmu, jak i wielbiciele klasycznej elegancji. Dzięki interaktywnej formule e-katalogu, czytelnicy zainteresowani konkretną prezentacją, mogą błyskawicznie przenosić się do dodatkowych zdjęć i materiałów, dostępnych na stronie internetowej www.archipelag.pl oraz na fan page’u Pracowni Projektowej ARCHIPELAG na Facebooku.

Wiosna za oknem, wiosna w e-katalogu

Do najnowszego e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG koniecznie powinni zajrzeć wszyscy, którzy marzą o domu z pięknym tarasem. Inwestorzy, którzy szukają pomysłu na organizację przydomowej oazy relaksu, znajdą w e-wydaniu m.in. projekt EX 11 G2 z tarasem od frontu i ogrodu oraz projekt Marcin II G2 z tarasem na poziomie parteru i poddasza. W numerze także: porady architektów, odpowiedź na pytanie jakie są aktualne trendy w aranżacji ogrodu oraz zaproszenie na wirtualne spacery wokół najciekawszych domów z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

www.archipelag.pl