Liczący aż 928 stron katalog z informacjami o produktach JULA będziesz mieć teraz zawsze pod ręką, w Twoim smartfonie, tablecie czy komputerze. Wiosenno-letnie wydanie zawiera opisy aż 14.000 produktów, w tym ponad 1.000 nowości. To już 9 edycja polskiej wersji katalogu JULA, i tak jak poprzednie, atrakcyjna i zaskakująca szeroką gamą produktów.

W nowym katalogu JULA katalog wiosna lato 2016dostępnym on-line i do ściągnięcia w formie PDF Klienci znajdą nie tylko niezawodne produkty marek własnych JULA czy produkty ze stałej oferty multimarketu, ale także wiele nowości. Jedną z nich jest  prawdziwy hit tego sezonu Meec Multiseries, nowa linia narzędzi akumulatorowych zasilanych jednym akumulatorem, który wystarcza do obsługi wielu urządzeń o dużej mocy. Meec Multiseries, obejmuje szeroki asortyment ręcznych narzędzi elektrycznych do prac remontowych i ogrodowych.

Odświeżony asortyment wędkarski, nowe ciekawe wzory t-shirtów damskich i męskich, szwedzkie płytki tarasowe z sosny norlandzkiej, nowa linia myjek ciśnieniowych Karcher i niepowtarzalna oferta materiałów oraz akcesoriów biurowych – to tylko niektóre z nowości, które znalazły się w wiosenno-letnim katalogu JULA. Podobnie jak w sklepie Klienci znajdą w nim bardzo zróżnicowany asortyment: narzędzia do remontu domu, ogrodu czy garażu, sprzęt sportowy, produkty biurowe, AGD a także akcesoria motoryzacyjne. W JULA „coś” dla siebie odnajdą na pewno wielbiciele gotowania, żeglarstwa, jazdy na rowerze, myśliwi, wędkarze, ogrodnicy czy pasjonaci motoryzacji. Warto podkreślić, że sieć w swojej ofercie posiada wiele silnych marek własnych – niedostępnych w innych sklepach, a odznaczających się wysoką jakością, dlatego tym bardziej warto odwiedzić JULA.

Dwa razy do roku, wraz z naszymi Klientami niecierpliwie czekamy na ukazanie się nowego katalogu. To dla nas bardzo ważny i szczególny moment; w jednym miejscu możemy zaprezentować wszystkie nasze produkty wraz z ich szczegółowym opisem a także pochwalić się wprowadzanymi nowościami, które mają na celu ułatwianie naszego codziennego życia. – mówi Tomasz Wienke dyrektor zarządzający JULA Poland.

Aby ułatwić oglądanie i szukanie konkretnych produktów, katalog, podobnie jak oferta w samym sklepie, podzielony został na 8 części tematycznych: Narzędzia i maszyny, Artykuły budowlane i farby, Elektryka i oświetlenie, Odzież artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Artykuły motoryzacyjne oraz AGD i RTV. Tak szeroki asortyment nie pozostawia wątpliwości, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

***

Jula to szwedzka sieć multimarketów, która rozpoczęła działalność w Polsce w 2011 roku. Siedziba główna i magazyn centralny znajdują się w szwedzkim mieście Skara. Szwedzkie multimarkety Jula oferują szeroką i zróżnicowaną gamę produktów do domu, ogrodu, remontu i wypoczynku w przystępnych cenach. Klienci znajdą tu: narzędzia i maszyny, artykuły ogrodowe, budowlane i farby, artykuły elektryczne i oświetleniowe, odzież i artykuły BHP, akcesoria motoryzacyjne oraz sprzęt AGD. Jula zatrudnia około 2900 osób i posiada łącznie 84 multimarkety: 52 w Szwecji, 26 w Norwegii i 12 w Polsce

Dodatkowe informacje: Anna Dylińska PR Manager, anna.dylinska@inmedia.net.pl, tel. 601258717