Wyspa to jeden z najgorętszych trendów w aranżacji nowoczesnej kuchni. Jest to nie tylko dodatkowa przestrzeń do przygotowania posiłków czy przechowywania kuchennych akcesoriów, ale także efektowny element architektoniczny łączący strefę kuchenną ze strefą relaksu. Aby zapewnić najwyższy komfort codziennego użytkowania kuchni połączonej z salonem, niezbędny jest wydajny okap wyspowy, który poradzi sobie z pochłanianiem zapachów i zadba o krystalicznie czyste powietrze.

Okap kuchenny Freggia CHLA9XI został stworzony z myślą o wyspach kuchennych w dużych, otwartych pomieszczeniach. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych silników, które osiągają wydajność do 700 m3/h zapewnia on krystaliczne czyste powietrze podczas intensywnego gotowania. O odpowiednią cyrkulację w pomieszczeniu, nawet wtedy, kiedy urządzenie jest wyłączone, zadba natomiast funkcja Clean Air. Automatycznie aktywuje ona pracę okapu, co godzinę i pracując na minimalnej prędkości, zapewnia utrzymanie świeżości.

Inteligentne technologie 

Okap wyspowy CHLA9XI został wyposażony w inteligentne technologie, które pozwalają cieszyć się łatwym i prostym użytkowaniem urządzenia, bez konieczności ciągłego dostosowywania go do aktualnej pracy palników, na których przygotowywane są potrawy. Okap ma cztery tryby pracy, w tym tryb intensywny, szczególnie przydatny w trakcie i po zakończeniu intensywnego gotowania oraz timer pozwalający łatwo zaprogramować czas automatycznego wyłączenia sprzętu po upływie określonego czasu. Wszystkimi funkcjami można sterować zdalnie za pomocą specjalnego pilota.

Urządzenie posiada także elektroniczny wyświetlacz, który wskazuje bieżącą prędkość pracy okapu oraz informacje dodatkowe: o konieczności wyczyszczenia lub wymiany filtrów przeciwtłuszczowych i węglowych. W połączeniu z sterowaniem dotykowym zapewnia komfortowe oraz bezproblemowe sterowanie pracą urządzenia.

Elegancki dodatek zabudowy kuchennej

Nowy okap wyspowy Freggia został zaprojektowany jako elegancki dodatek zabudowy kuchennej. Jego designerski wygląd dopełnia niebieskie podświetlenie panelu sterowania oraz dekoracyjne lampy halogenowe, które są źródłem przyjemnej dla oka barwy światła.

OKAP KUCHENNY FREGGIA CHLA9XI

  • Kolor inox, 90 cm szerokości
  • Funkcja Clean Air, Timer, sterowanie dotykowe
  • Oświetlenie halogenowe
  • Pilot zdalnego sterowania