Firma Black Red White powiększyła sieć salonów własnych o kolejny punkt sprzedaży. Wiele wnętrzarskich inspiracji, bogata oferta mebli i dekoracji oraz atrakcyjne promocje – to wszystko i jeszcze więcej można teraz znaleźć w nowym salonie firmowym w Bełchatowie.

W nowo otwartym sklepie Black Red White w Bełchatowie przy ulicy Czaplinieckiej 3 w Centrum Handlowym Estakada wyeksponowano nowości oraz sprawdzone i lubiane kolekcje meblowe. Wnętrze sklepu – zajmujące powierzchnię 800 m2 – podzielono na funkcjonalne i praktyczne strefy, w których zaprezentowano wiele przykładowych aranżacji pokojów dziennych, młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz przedpokojów. Klienci znajdą tu również szeroką ofertę stołów, krzeseł i szaf. Przemyślana organizacja przestrzeni sklepu sprawia, że odnalezienie konkretnych produktów jest niezwykle szybkie i przyjemne.

W dziale poświęconym kuchniom wyeksponowano przykładowe układy z wykorzystaniem funkcjonalnych mebli modułowych Family Line oraz przygotowywanych na wymiar – kuchni Senso Kitchens. W zaplanowaniu idealnej zabudowy kuchennej pomoże profesjonalnie przygotowany personel, który nie tylko opracuje projekt kuchni, ale także dobierze odpowiednie rozwiązania do każdej przestrzeni.

Klienci salonu w Bełchatowie mogą skorzystać z usług dodatkowych, takich jak profesjonalny montaż oraz transport. Do dyspozycji jest także parking. Nowy salon firmowy Black Red White przy ulicy Czaplinieckiej 3 czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a w sobotę od 9:00 do 15:00. Więcej szczegółów na temat salonu znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.