W lipcu Black Red White przeprowadziła modernizację kolejnych salonów partnerskich. Ekspozycje meblowe w Kozienicach, Ostrowi Mazowieckiej i Olsztynku zostały odświeżone i przebudowane zgodnie z projektem uwzględniającym nowoczesne rozwiązania komunikacyjne oraz lepszą prezentację bogatej oferty produktowej Black Red White.

Wprowadzone zmiany i udogodnienia w znacznym stopniu zwiększają komfort zakupów. W każdym z wyremontowanych salonów, dostępną przestrzeń zoptymalizowano i podzielono na praktyczne strefy, w których zaaranżowano przykładowy wystrój domowych wnętrz. Wśród wyeksponowanych nowości Klienci mogą znaleźć m.in. systemy modułowe Antwerpen oraz Danton pasujące zarówno do salonu, sypialni,jaki przedpokoju. W odnowionych sklepach dostępny jest bogaty wybór szaf, szafek, regałów, witryn czy komód w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych, a także stołów i krzeseł w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. W odświeżonych wnętrzach zoptymalizowana została także powierzchnia oferty mebli tapicerowanych.

Na mieszkańców Kozienic, Ostrowi Mazowieckiej i Olsztynka czekają również propozycje i inspiracje do urządzenia praktycznej i estetycznej kuchni. Klienci mogą wybierać gotowe zestawy Nika lub Junona Line– idealne zwłaszcza do małych pomieszczeń, meble modułowe z linii Family Line, pasujące do każdej kuchni lub też zamówić kuchnie na wymiar Senso Kitchens.

Osobom poszukującym dodatkowego miejsca do przechowywania z pewnością spodoba się oferta szaf z drzwiami przesuwnymi obejmująca takie modele, jak Colin, Duel, Fraza oraz Koda. Dla Klientów zainteresowanych kupnem atrakcyjnych mebli w korzystnej cenie przygotowano dział wyprzedaży. W sklepach w Kozienicach, Ostrowi Mazowieckiej i Olsztynku pojawiły się także gustowne dodatki – wazony, ramki, kwiaty, zestawy obiadowe, komplety szklanek, kieliszków czy tekstylia– które uzupełniają bogatą ofertę meblową.

Więcej informacji na temat nowych salonów partnerskich Black Red White można znaleźć na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.