Okap Altemo w ponadczasowej kolorystyce, nowoczesnym wyglądzie i funkcjonalnym ułożeniu to jedna spośród wielu nowości, jakie w ostatnim czasie oferuje firma GLOBALO. Czym więc zaskakuje okap Altemo?

altemo_blackOkap kuchenny Altemo to połączenie ponadczasowej elegancji z nutą nowoczesności i klasyki w kuchni. Skośna budowa, połączenie stali nierdzewnej i czarnego lustrzanego szkła, nadają mu innowacyjnego charakteru i stawiają go, w opozycji z tradycyjnymi okapami kuchennymi. Dodatkowo, zastosowany nietypowy kształt szyby, sprawia, że okap idealnie komponuje się z każdym rodzajem mebli.

Gotując z Altemo producent gwarantuje efektywną i cichą pracę urządzenia, dzięki zastosowanej innowacyjnej technologii wyciągu oparów, porównywanej do powiewu wiatru. Dodatkowo wbudowany system sensorowy, umożliwia sterowanie urządzeniem, poprzez delikatne dotkniecie opuszkiem palca wybranego piktogramu na wyświetlaczu. W wyposażeniu znajduje się również pilot, umożliwiający sterowanie okapem z większej odległości.

Okap Altemo może działać jako wyciąg albo jako pochłaniacz. Podczas działania w trybie pochłaniacza, niechciane opary oraz zanieczyszczenia osadzają się na filtrze węglowym. Ponadto okap posiada wysokiej jakości filtr aluminiowy, który bez problemu można myć w zmywarce albo pod bieżącą wodą. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność pieniędzy i najwyższy komfort użytkowania.

Okap Altemo dostępny w wersji białej i czarnej.