czarny okap, okap berasso, okap globalo, berasso black max, czarne okapy, okap kolorowy, okapy kolorowe, kolorowe okapyCzerń, synonim elegancji, stylu i klasy, doceniana nie tylko przez projektantów wnętrz lecz również przez projektantów mody. Kolor czarny stał się inspiracją do stworzenia okapu kuchennego Berasso Black Max, dostępnego w dwóch rozmiarach 60 i 75 cm szerokości. Opływowa, nowoczesna linia w połączeniu z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi przez GLOBALO to najlepszy wybór dla osób, które dbają o doskonałą estetykę oraz nieskazitelnie czystą kuchnię. To jednak nie wszystko …

W blasku kolorów

Kolor pozwala przełamać stereotypy, dodaje charakteru i sprawia, że wnętrza mają „to coś”. Nadający klasy i uroku każdej kuchni okap kuchenny skośny Berasso to wysokiej jakości produkt o oryginalnej stylistyce, pasujący do nowoczesnych i stylowych wnętrz. Gładka struktura okapu, wykonanego z wysokiej jakości stali oraz hartowanego szkła i laminatu dostępnego aż w pięciu kolorach – zielonym, białym, czerwonym, czarnym i kremowym – wraz z dekoracyjnym oświetleniem RGB pozwoli tchnąć życie w każdą kuchnię.

Zanim wybierzeszokap z czerwonym oświetleniem, oświetlenie rgb, okap czerwony, czerwony okap, berasso red, okap globalo czerwony

Zanim wybierzesz pamiętaj, że okap kuchenny to nieoceniona pomoc w utrzymaniu czystej i zdrowej kuchni. Usuwa on nieprzyjemne zapachy i tłuszcz, który w niekontrolowanych warunkach osiada na ścianach i meblach, stając się pożywką dla bakterii oraz siedzibą grzybów i pleśni.

Nowoczesna stylistyka i harmonia kolorów to z pewnością mocne strony okapu Berasso, jednak poza wyglądem zewnętrznym okap ten posiada o wiele więcej zalet. Okap Berasso wyposażony został w intuicyjne sterowanie dotykowe, pozwalające na obsługę okapu opuszkiem palca, dodatkowo okap charakteryzuje się cichą (od 38 dB) i wydajną pracą (do 820 m3/h) , porównywalną do delikatnego powiewu letniego wiatru.

okap zielony, zielony okap, okap berasso, berasso green, kolorowy okapGLOBALO, z natury doskonałe

Od 2001 roku marka GLOBALO pracuje nad udoskonaleniem i rozwojem technologii bardzo cichej, efektywnej i wydajnej pracy ekologicznych oraz energooszczędnych okapów kuchennych wysokiej jakości. W ofercie producenta znajdziecie Państwo okapy wyspowe, przyścienne, skośne, sufitowe, do zabudowy i blatowe. Produkty GLOBALO dają gwarancją bezpiecznej, zdrowej i czystej kuchni.