Sok z brzozy wzbogacony o smaczne i zdrowe soki owocowe to podwójna dawka smaku i energii! Dlatego Oskoła Dary Lasu występuje między innymi w czterech owocowych smakach, z których każdy wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami. Warto wypróbować je wszystkie, jeszcze tego lata!

Granat

Oskoła z sokiem z granatu to perfekcyjne połącznie tradycji z egzotyką. Granat jest jednym z najzdrowszych owoców, który naturalnie wzmacnia układ krążenia i działa energetyzująco na organizm. Jego smak orzeźwi i pobudzi każdego, kto gorące dni lata spędzać będzie w pracy lub w podróży – nie tylko egzotycznej!

 

Dzika Róża

Wciąż mało znany owoc dzikiej róży posiada delikatny smak i aromatyczny zapach, który zyskuje mu coraz więcej fanów. Oskoła w połączeniu z dziką różą to jeszcze więcej darów lasu w jednej butelce! Składniki, które znaleźć można na polskich łąkach i w lasach to gwarancja w pełni naturalnego smaku.

 

Cytryna

Nic nie orzeźwia tak wspaniale jak cytryna, a tego właśnie potrzebujemy w czasie letnich upałów. Oskoła z cytryną to zatem doskonały napój, który warto zabrać ze sobą na plażę lub rodzinną weekendową wycieczkę na łono natury. Pozwoli nam na chwilę przyjemnej ochłody a zawarta w niej witamina C zadba o to, by sezon wakacyjny upłynął nam bez chorób i przeziębień.

 

Żurawina

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że żurawina śmiało może konkurować z cytrusami jeśli chodzi o zawartość witaminy C. Poza tym dobrze znane są jej właściwości działające korzystnie na nerki. Delikatnie słodki smak żurawiny i jej apetyczny kolor sprawiają, że Oskoła w połączeniu z tym owocem zyskuje całkiem nową jakość.

Cena: ok. 5 zł/ 300 ml

www.oskola.pl