IKEA Łódź to miejsce, w którym bez trudu znajdziemy produkty doskonale ocieplające wnętrza, dodające im miękkości i wygody. To również sklep, w którym gości wiele atrakcyjnych ofert specjalnych. Warto się jednak pospieszyć, bo już tylko do końca tygodnia, Klubowicze IKEA Family, którzy kupią łóżko z materacem, materac, sofę rozkładaną lub meble łazienkowe, otrzymają 10% wartości zakupu na karcie rabatowej.

IKEA Łódź_przytulne rabaty (2)

10% za materac

Tylko do 28 lutego wszyscy Klubowicze IKEA Family, przy zakupie łóżka z materacem lub samego materaca, otrzymają 10% wartości zakupu na kartę rabatową IKEA. Ponadto w czasie trwania akcji, w sklepie IKEA Łódź będzie można zasięgnąć porady fizjoterapeuty, który poprzez zadanie kilku prostych pytań, pomoże nam dobrać właściwy materac. A ponieważ nie zawsze wiemy co zrobić ze starym, przy zakupie nowego, ten zużyty będziemy mogli zostawić w IKEA Łódź.

10% za sofę

Rozkładana sofa to bardzo praktyczny mebel, który przyda się w każdym mieszkaniu. Wygodnie wyśpią się na niej odwiedzający nas przyjaciele, czy rodzina, a my chętnie z niej skorzystamy, gdy będziemy chcieli zorganizować rodzinny seans filmowy. Jeżeli rozkładana sofa jest na liście waszych zakupowych planów, to warto, abyście jeszcze w tym tygodniu odwiedzili IKEA Łódź. Do 28 lutego, na klubowiczów IKEA Family, czeka bowiem wyjątkowa oferta. Przy zakupie rozkładanej sofy lub materaca do niej, sklep zwraca 10% wartości na kartę rabatową, do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

10% za meble łazienkowe

Łazienka to pomieszczenie, które powinno być wygodne i funkcjonalne. Wprowadzając do niego praktyczne zmiany możemy sprawić, że spędzane w nim poranki i wieczory będą znacznie przyjemniejsze. Klubowicze IKEA Family, którzy zdecydują się na metamorfozę łazienki właśnie teraz, otrzymają 10% wartości zakupionych mebli łazienkowych na karcie rabatowej.

Wszystkie powyższe oferty specjalne obowiązują w IKEA Łódź jeszcze tylko do końca tygodnia.

Do Klubu IKEA Family można dołączyć wypełniając formularz na stronie https://www.ikeafamily.eu/Rejestracja.aspx lub podczas wizyty w sklepie.

Więcej informacji na temat IKEA Łódź znajdziemy na stronie www.IKEA.pl/lodz.