W wybranych salonach firmowych Black Red White na Klientów czeka wyjątkowa wyprzedaż – teraz oświetlenie można kupić w jeszcze korzystniejszych cenach, nawet do 70% taniej. Oferta dotyczy wybranych modeli i potrwa do wyczerpania zapasów magazynowych.

Urządzając każdą domową przestrzeń należy zwrócić szczególną uwagę na dobór oświetlenia. Odpowiednie natężenie światła pozwala m.in. chronić nasze oczy podczas czytania lub stworzyć miłą atmosferę, kiedy chcemy odpocząć. Dodatkowo, lampa o ciekawym kształcie lub kinkiet w interesującym kolorze jest efektowną ozdobą pomieszczenia. Warto zatem, np. podczas wiosennych porządków, zwrócić uwagę na jakość i wygląd domowego oświetlenia, a następnie odwiedzić salon Black Red White i skorzystać z wyjątkowej wyprzedaży – ceny wybranych lamp zostały obniżone nawet do 70%!

W bogatej ofercie oświetlenia Black Red White znajdują się kinkiety, lampy biurkowe, podłogowe, stołowe, wiszące, żyrandole, plafony oraz spoty. Różnorodność asortymentu pozwala swobodnie dobrać odpowiedni model zarówno do nowoczesnego wystroju mieszkania, jak i wnętrz urządzonych w stylu klasycznym.

Wyprzedaż produktów oświetleniowych obowiązuje w wybranych salonach Black Red White i potrwa do wyczerpania zapasów magazynowych. Szczegóły oferty dostępne są w sklepach – ich adresy znaleźć można na stronie www.brw.com.pl/promocje/wyprzedaz-oswietlenia-lista-salonow.

Informacje ogólne o Grupie Black Red White:

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

Już od ponad 20 lat Black Red White proponuje najbardziej rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz dostępną na rynku – wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie czy jadalni.

W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE S.A. i 22 spółki zależne, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Grupa Black Red White realizuje sprzedaż detaliczną poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji zarówno w kraju, jaki i poza jego granicami, za pośrednictwem salonów własnych oraz setek partnerów handlowych.

W Polsce sprzedaż mebli i artykułów wyposażenia wnętrz – poza ok. 800 punktami partnerskimi –  jest realizowana przez sieć 74 salonów własnych, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych (o powierzchni 10 – 15 tys. m2) we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Firma posiada również salony własne poza granicami kraju, zlokalizowane głównie na terenie Ukrainy, Białorusi, Słowacji i Węgrzech.

Grupa Black Red White lokuje ponad 40% swojej sprzedaży za granicą. Asortyment Grupy dostępny jest, poza rynkiem polskim, w ponad 40 krajach świata m.in.: Słowacji, Czechach, Węgrzech, Rumunii, Rosji, Łotwie, Litwie, Estonii, Ukrainie, Białorusi, Niemczech, Austrii, Belgii, Bułgarii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Serbii, Grecji, krajach skandynawskich, Kazachstanie, Kirgistanie, Mongolii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii czy Kanadzie.

Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o centrum logistyczne w Mielcu oraz 7 hurtowni regionalnych. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych. Grupa dysponuje hurtowniami własnymi na terenie Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Bośni i Hercegowiny.

Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE S.A. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy.

Na rzecz Black Red White – w spółkach zależnych oraz współpracujących z Grupą – pracuje łącznie ponad 11 tys. pracowników.

Oferta Grupy Black Red White obejmuje następujące grupy produktowe:

  • meble pokojowe o stylistyce nowoczesnej i klasycznej, w tym meble do pokoi dziennych i młodzieżowych, sypialni, jadalni, biura oraz przedpokoju
  • nowoczesne i klasyczne meble kuchenne wykonywane na wymiar lub sprzedawane w gotowych kompletach
  • bogata gama krzeseł i stołów
  • meble tapicerowane
  • szafy z drzwiami przesuwnymi
  • artykuły wyposażenia wnętrz, m.in. tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz dodatki do kuchni, garderoby czy jadalni.
  • materace

Więcej informacji o produktach znajdą Państwo na stronie www.brw.com.pl