Tegalit - realizacja

Dachówki płaskie to prawdziwe haute couture rynku budowlanego. Firma BRAAS, producent kompletnych systemów dachowych, wprowadza akcję promocyjną „Modny kształt 2014”. Specjalne rabaty na będące hitem tego roku dachówki płaskie obowiązują od 30 czerwca.

Promocja potrwa do 29 sierpnia. Są nią objęte zyskujące wciąż na popularności dachówki płaskie. Rabaty dotyczą modeli zarówno ceramicznych jak i betonowych.

Dachówki płaskie znajdują zastosowanie najczęściej w nowoczesnych budowlach. Doskonale komponują się z prostymi formami, jak dachy dwuspadowe. Ich zaletą jest również uniwersalność. Potrafią odświeżyć wygląd starszych, remontowanych budynków.

 

W ofercie BRAAS znajduje się wiele modeli o bogatej kolorystyce. Reviva, Teviva czy Turmalin to płaskie dachówki z najwyższej półki. Dużym uznaniem w branży cieszy się również zdobywca Red Dot Design Award 2010 – Tegalit, przy produkcji którego zastosowano unikalną technologię Protegon. Oferta skierowana jest do osób, które chcą aby ich dom wyglądał nowocześnie i zachwycał prostotą formy.

 

Nieco inną estetyką odznacza się – również objęta promocją – płaska dachówka Smaragd. Jej zindywidualizowany, niestandardowy kształt przyciąga uwagę i pozwala mieć poczucie prawdziwej radości własnego stylu. Smaragd wydaje się być szyty na miarę dla budynków willowych o ponadprzeciętnej estetyce.

 

O szczegóły promocji „Modny kształt” należy pytać w punktach handlowych. Adresy dystrybutorów znajdują się na stronie http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html.