14 marca 2017, w Poznaniu, podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów 9. edycji konkursu TOP DESIGN AWARD 2017. W gronie zwycięzców, w kategorii Kuchnia znalazła się płyta indukcyjna Mythos FHMT 806 3 FLEXI INT – flagowy produkt marki Franke. Jury plebiscytu doceniło nowoczesne wzornictwo, prostą formę, funkcjonalność, szwajcarską najwyższą jakość wykonania oraz ergonomiczność płyty.

Zgłoszone w konkursie produkty oceniało jury złożone z ekspertów z dziedziny designu, architektury, mediów wnętrzarskich. Zwycięskie produkty TOP DESIGN AWARD 2017 wyróżnia funkcjonalność, jakość zastosowanych do produkcji materiałów, innowacyjność i ergonomia.
Franke Mythos to propozycja dla miłośników pięknych i ergonomicznych sprzętów kuchennych, które gwarantują przyjemność z codziennego przygotowywania posiłków. Płyta indukcyjna Mythos łączy w sobie wszystkie ważne dla użytkownika aspekty – jest niezwykle intuicyjna, precyzyjna, bezpieczna i piękna. Wyróżnia się nowoczesną formą, uniwersalną stylistyką i najwyższą jakością wykonania. Wykonana z ceramicznego, czarnego szkła z sześcioma polami grzewczymi jest synonimem oszczędności czasu i energii. Do płyty można z łatwością dopasować okap i zlewozmywak z linii Franke Mythos.

W wydarzeniu udział wzięli miłośnicy architektury, wnętrz i designu, osoby poszukujące inspiracji w aranżacji, producenci i projektanci wnętrz. Wystawę nagrodzonych produktów można obejrzeć podczas Arena DESIGN na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 14-17 marca 2017.

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl