Nowoczesna kuchnia to strefa komfortowa, funkcjonalna i piękna, ale przede wszystkim pełna innowacyjnych rozwiązań. Bo innowacje nie tylko ułatwiają nam codzienną pracę w kuchni, odpowiadają również za jej estetyczny wygląd. Lightboard Frames by Franke, czyli płyta oświetleniowa, wpisuje się w to założenie idealnie.

Lightboard jest precyzyjnie dopasowana do komory zlewozmywaka. W dzień może służyć jako deska do krojenia lub waga, która odmierza składniki do 10 kg. Po zakryciu nią zlewozmywaka zyskujemy natomiast dodatkową powierzchnię roboczą. W nocy zaś pełni funkcję eleganckiej pokrywy, która zmienia naszą kuchnię w niezwykle nastrojowe miejsce.

Lightboard zachwyca także bezkompromisową jakością. Jest bardzo stylowa i efektowna, swym kształtem przypomina tablet. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych-  czarnym oraz szampańskim. Płyta jest również wodoodporna i posiada kilka wariantów oświetlenia. Zmiana kolorów wyświetlacza zależy od nastroju oraz przygotowywanych posiłków.

Za pomocą miękkiej silikonowej nakładki Soft Pad, Lightboard staje się wygodną i uniwersalną deską do krojenia. Idealnie przylega do szklanej powierzchni płyty i zapobiega tępieniu się noży.

Lightboard to dowód na to, że nawet niewielki dodatek może zupełnie odmienić całą kuchnię. To idealne rozwiązanie dla pragmatyków, którzy w kuchni stawiają na ergonomię, ale cenią sobie także piękne i oryginalne rozwiązania.