Mała kuchnia wcale nie musi oznaczać dużych wyrzeczeń i nudnej przestrzeni. Poznaj kompaktowe zestawy mebli w nowym katalogu Junona Line,który został stworzony specjalnie z myślą o właścicielach niewielkich kuchennych wnętrz. Dzięki praktycznym pomysłom teraz każdy może cieszyć się nowoczesną i ergonomiczną kuchnią, nawet w niewielkim rozmiarze!

W najnowszym katalogu Junona Line od Black Red White znajdziesz praktyczne wskazówki, jak urządzić piękną, wygodną i przede wszystkim funkcjonalną kuchnię z maksymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni.

Ekonomiczna linia Junona Line składa się z kompletu o szerokości 240 cm oraz dwóch mikroukładów – 100 cm oraz 150 cm – które można dowolnie rozbudować aż o 20 funkcjonalnych modułów o różnej wielkości, pojemności i funkcjach, dzięki czemu zaaranżowanie przestrzeni ze smakiem będzie teraz niezwykle proste i przyjemne. Kuchnie dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych: 2 nowych:modrzew sibiu jasny, biały połysk/szary wolfram oraz znanych już dotychczas: dąb sonoma/dąb wenge, dąb sonoma.

Katalog kuchni Junona Line znaleźć można w salonach Black Red White w całej Polsce, a także na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.