Szukasz domu w zabudowie bliźniaczej dla 4-osobowej rodziny? Sprawdź projekt Ofelia. Zauroczy wszystkich, którzy marzą o nowoczesnej, jednak subtelnej stylistyce i równocześnie szukają domu, który będzie mógł powstać na wąskiej działce. Zainteresowany?

Ofelia to nie tylko piękne kobiece imię, lecz także nazwa wyjątkowego projektu domu z bogatej oferty, którą prezentuje swoim klientom pracownia architektoniczna Dobre Domy. Budynek nie jest duży – jego powierzchnie użytkowa wynosi 114 m2, jednak zastosowane rozwiązania sprawiają, że wygląda na nieco większy. Co wyróżnia Ofelię na tle innych projektów?

Idealny projekt na wąską działkę

To propozycja dla tych, którzy planują postawienie budynku w zabudowie bliźniaczej. Niewątpliwym atrybutem Ofelii jest fakt, że projekt powstawał z myślą o posiadaczach wąskich działek. Te problematyczne grunty nierzadko utrudniają znalezienie idealnego domu – odpowiedzią może być właśnie Ofelia.

Metraż pozwala na swobodne funkcjonowanie w domu 4-osobowej rodziny. Poddasze użytkowe daje możliwość wyraźnego oddzielenia strefy nocnej od dziennej, co często jest priorytetem przy wyborze projektu. Część ogólna to tradycyjnie parter. Znajduje się tam przestronny salon, który został połączony z kuchnią oraz jadalnią, a także wejście na klimatyczny, zadaszony taras. Góra to strefa prywatna – cztery ustawne sypialnie i wspólna łazienka. Dla wszystkich zmotoryzowanych warto dodać, że projekt przewiduje wybudowanie jednostanowiskowego garażu. Konstrukcja obejmuje ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne również wykonane zostaną z bloczków wapienno-piaskowych, a strop będzie żelbetowy.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Ofelia w przemyślany sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Poddasze użytkowe to klasyczne rozwiązanie, które od dziesięcioleci przyciąga inwestorów. W tym przypadku zaproponowane rozwiązanie pojawia się w towarzystwie niebanalnego designu i w jak najwyższym stopniu ma łączyć funkcjonalność z wyjątkowym stylem. Wszyscy zainteresowani projektem domu Ofelia powinni zapoznać się z szczegółami na jego temat na stronie http://www.dobredomy.pl/projekt/ofelia/ lub skontaktować się z pracownią Dobre Domy w celu skonsultowania ewentualnych wątpliwości.

————————————————————————————————————————————-

„Dobre Domy Flak & Abramowicz” Sp. z o.o. Spółka komandytowa to autorska pracownia projektowa z siedzibą we Wrocławiu. Spółka istnieje na rynku od 2003 roku, a jej zespół tworzą doświadczeni architekci. Pracownia współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i deweloperami. Jej oferta obejmuje ponad 400 gotowych projektów. Firma oferuje również bezpłatne konsultacje z architektami pod numerem 71 352 04 40 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.
www.dobredomy.pl
kontakt: info@dobredomy.pl