Za nami pierwszy dzwonek – nasze pociechy wróciły już na obowiązkowe zajęcia szkolne i te dodatkowe, na których będą rozwijały swoje pasje. Przy okazji poszerzania swoich zainteresowań, zwłaszcza tych sportowych, będą przynosiły także… kolejną porcję ubrań do prania. Dlatego, aby sprostać codziennemu grafikowi, potrzebujemy odpowiednich sprzętów AGD, w tym pralki, która będzie harmonizowała z naszym aktywnym stylem życia, a przy tym zaoszczędzi nasz czas, pieniądze i wysiłek. Taką propozycją przygotowała marka Indesit – nowa linia pralek Innex spełnia bowiem wszystkie te wymagania.

 

Coraz więcej polskich rodzin aktywnie spędza czas – uprawiają sport, rozwijają swoje pasje na dodatkowych zajęciach, gotują, spacerują… można by tak wymienić bez końca. Swoje hobby muszą dzielić z codziennymi – domowymi i zawodowymi – obowiązkami. Do tego, wraz z początkiem roku szkolnego, na barki wszystkich rodziców spada jeszcze jedno odpowiedzialne zadanie, czyli zaplanowanie logistyki tego przedsięwzięcia – pogodzenie zajęć dzieci ze swoimi aktywnościami i zobowiązaniami. Dlatego w przypadków aktywnych rodzin tak ważny jest wybór odpowiednich sprzętów AGD, dostosowanych do potrzeb, które mają za zadanie ułatwić codzienne funkcjonowanie całej rodziny.

 

Aby pranie było przyjemnością

 

Pranie to czynność, którą wykonujemy kilka razy w tygodniu, a w przypadku rodzin z dziećmi pralka staje się urządzeniem, z którego korzystamy niemal codziennie. Dlatego – zwłaszcza w przypadku aktywnych rodzin – należy wybrać taki model, który w największym stopniu odpowiada jej potrzebom i dzięki któremu ta czynność stanie są możliwie najszybsza i najłatwiejsza. Przykładem takich urządzeń są pralki z linii Innex marki Indesit. Dzięki nim, wymówka, że pralka jest zbyt skompilowana i dlatego pranie nie zostało wstawione, zniknie z rodzinnych rozmów raz na zawsze. Ale to nie jedyna ich zaleta… Co zatem jeszcze potrafią?

 

Szybko i wygodnie – wystarczy jeden przycisk!

 

Czytanie metek, wybór odpowiedniego programu, temperatury…  – wstawienie prania wcale nie jest tak łatwą czynnością jak mogłoby się wydawać, zwłaszcza dla technologicznych laików. Jednak tego problemu możemy się szybko pozbyć, wybierając nową pralkę Innex. Dzięki unikalnej technologii „Push&Wash”, Innex gwarantuje świeże, czyste ubrania bez prania wstępnego. Wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk przez dwie sekundy.

Pralka Innex w programie trwającym tylko 45 minut, usuwa w temperaturze 30° ponad 20 z najczęściej występujących na ubraniach plam, wliczając te z jedzenia, tłuszczu, wina i kawy. Dzięki temu możemy uzyskać pożądane rezultaty, „klikając” tylko raz.

Wygodę przy korzystaniu z pralki zapewniają także drzwiczki, które są jednymi z największych na rynku, co sprawia, że łatwiej jest włożyć ubrania do bębna. Innex ma też imponującą pojemność, ponieważ pomieści aż do 8 kg odzieży. Dzięki temu sprosta zarówno codziennym wymaganiom rodziny, jak i większym wyzwaniom – gotowa jest bowiem wyprać również większe przedmioty, jak chociażby koc.

Proste codzienne oszczędzanie

Prowadzące intensywny tryb życia rodziny, szczególnie te z małymi dziećmi, korzystają z urządzeń AGD każdego dnia, dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego modelu pralki oszczędzającego energię.

Pralka Innex jest produktem flagowym marki Indesit, jeśli chodzi o efektywność energetyczną. Jej najlepsze modele osiągają o 10 procent większą wydajność niż inne produkty o klasie A+++.

W wybranych modelach linii Innex, znajdziemy pralki wyposażone w codzienny program Eko 30°. Pozwala on prać bawełnę, syntetyczne i delikatne materiały oraz kolorowe tkaniny w niższej temperaturze, gwarantując takie same rezultaty jak przy 40°, jednocześnie oszczędzając energię. Dzięki temu możemy używać pralki według naszych potrzeb, nie martwiąc się o koszty. Innex wyposażony w czujnik Water Balance+, optymalizuje natomiast zużycie wody podczas wszystkich faz prania. Oszczędza przy tym również energię, potrzebną do jej nagrzania.
Linia Innex oferuje pełen zestaw programów o niskich temperaturach, które pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty prania w maksimum 100 minut. Jeśli natomiast zależy nam na czasie, dostępny jest program „Szybkie Pranie”, trwający zaledwie pół godziny.

Pomoc dla aktywnych sportowo członków rodziny

Nowa pralka Innex marki Indesit to rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie z myślą o aktywnych osobach uprawiających sport. Jak wiadomo sportowa odzież i buty potrzebują specjalnego traktowania, żeby mogły nam służyć jak najdłużej. Ponadto wymagają prania po każdym treningu, co może oznaczać wykonywanie tej czynności nawet kilka razy w tygodniu, a to sprzyja szybkiemu niszczeniu odzieży. Dla aktywnych osób, najlepszym rozwiązaniem będzie więc wybór odpowiedniego modelu pralki z programami np. dla ubrań syntetycznych ze wstawkami z różnych materiałów czy do prania ubrań zawierających specjalistyczne materiały np. Gore-tex™. Przykładem urządzenia, wyposażanego w takie programy, jest nowa pralka marki Indesit. Linia Innex posiada dodatkowo program do prania obuwia sportowego oraz tryb „Siłownia” – do prania ręczników i stroju na siłownię. Taki model pralki to duże ułatwienie dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Więcej na temat marki Indesit znaleźć można na stronie www.indesit.pl.