Innowacyjna pralko-suszarka FreshCare+ wykorzystuje delikatne ruchy bębna i parę wodną by chronić odzież przed powstawaniem zagnieceń i nieprzyjemnego zapachu. Dzięki temu nie trzeba już martwić się o ubrania pozostawione w bębnie po zakończonym cyklu prania nawet do 6 godzin. Podobnie, przez taki sam czas po zakończeniu procesu suszenia ubranie będzie utrzymywane w świeżości dzięki dedykowanym ruchom bębna. Technologia 6.Zmysł oraz system SoftMove, który dostosowuje częstotliwość i siłę obrotów bębna do danego typu tkaniny, sprawiają, że pielęgnacja ubrań staje się intuicyjna i nieskomplikowana, a zaoszczędzony czas możemy spożytkować na ważniejsze sprawy.

Zwolnij… nie ma pośpiechu, by rozładować pranie

Inaczej niż konwencjonalne pralko-suszarki, nowe urządzenia z linii FreshCare+ od marki Whirlpool, sprawiają, że nie trzeba spieszyć się z wyjęciem prania natychmiast po skończonym cyklu lub stresować się, że wychodzimy z domu podczas procesu. Unikalny system FreshCare+ po ukończeniu cyklu prania relaksuje włókna tkanin poprzez regularne, powolne ruchy bębna i naprzemiennie wyrzuty pary, które hamują rozprzestrzenianie się źródeł nieprzyjemnego zapachu, czyli bakterii oraz redukują liczbę alergenów. Zachowuje ich miękkość i świeżość nawet do 6 godzin po skończonym praniu. Z kolei po zakończonym cyklu suszenia, urządzenie aktywuje dedykowany proces obracania bębna, który także trwa do 6 godzin przeciwdziałając tworzeniu się zagnieceń na ubraniach. FreshCare+ może być aktywowany podczas ustawiania cyklu prania lub suszenia bądź w jego trakcie, zatrzymanie go także jest możliwe w dowolnym momencie.

Technologia 6. Zmysł – za doskonałymi rezultatami prania stoją inteligentne rozwiązania

Technologia 6. Zmysł automatycznie wykrywa wielkość załadunku i dobiera najlepsze ustawienia stosownie do rodzaju tkanin, gwarantując optymalne zużycie energii elektrycznej, wody i czasu.

Gdy użytkownik wybierze żądany program, pralko-suszarka wykorzysta zaawansowane czujniki do monitorowania poziomu wody, temperatury oraz siły i częstotliwości obrotów bębna.

SoftMove – dedykowana ochrona dla wszystkich rodzajów ubrań

System SoftMove, dzięki pracy zaawansowanego technologicznie silnika SenseInventer, dobiera odpowiednie dla danego rodzaju tkanin kombinacje ruchów bębna i długość każdej fazy prania – od początkowego poboru wody aż do końcowego wirowania. Funkcja SoftMove jest również dostępna w wybranych programach suszenia. Chroni żywotność, kolor i kształt ubrań.

Perfekcyjna czystość przy zaledwie 15°C zamiast 40°C

Nieskazitelna czystość ubrań i zachowanie ich kolorów to główne priorytety w pielęgnacji tkanin. Dzięki programowi 15°C, dostępnemu w nowej pralko-suszarce, można zrealizować je wspólnie, w tym samym czasie. Program prania Kolorowe 15°C, gwarantuje te same rezultaty jak cykl w temperaturze 40°C – wszystko dzięki systemowi SoftMove. Dzięki asymetrycznym ruchom bębna ubrania swobodnie rozkładają się wewnątrz urządzenia i lepiej absorbują detergent, co przekłada się na efektywność prania nawet w najniższej temperaturze, a także na zachowanie intensywności kolorów ubrań.

Pranie i suszenie w jednym cyklu

Pralko-suszarka FreshCare+ daje możliwość wyprania i wysuszenia ubrań bez przerwy pomiędzy cyklami. Jest to rozwiązanie niezwykle komfortowe, pozwalające zaoszczędzić czas, gdyż użytkownik uruchamia urządzenie tylko raz. Dodatkowo, może zdecydować się na jeden z dwóch programów szybkiego prania i suszenia  – 1kg w zaledwie 45 minut, 2 kilogramy w 90 minut.

Opcja Tylko Suszenie

Opcja Tylko Suszenie pozwala wysuszyć mokrą odzież bez konieczności uprzedniego uruchamiania cyklu prania. Ta opcja jest niezwykle przydatna, gdy okazjonalnie zdarza nam się prać ubrania ręcznie. 

Najnowocześniejszy silnik by zagwarantować najlepsze rezultaty

Sercem każdej pralko-suszarki FreshCare+ jest bezszczotkowy silnik SenseInventer. Niezawodny, niezwykle cichy zaawansowany technologicznie silnik pozwala zaoszczędzić do 30% energii elektrycznej w porównaniu do urządzeń klasy A+++, zarówno podczas prania jak i suszenia.

Najwyższej klasy design dla codziennej przyjemności

Pralko-suszarka to kolejny dostępny na polskim rynku produkt firmy Whirlpool z linii FreshCare+. Charakteryzuje się nowoczesną estetyką. Został wyposażony w duży, wielofunkcyjny i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz. Dzięki dużym drzwiom przypominającym okrągłe okno statku i zintegrowanym ergonomicznym uchwytom załadunek i rozładunek pralko-suszarki będzie całkiem przyjemną czynnością.