W dniach 6 – 8 października podczas targów Warsaw Home Expo, Franke Polska zaprezentowała na swoim stoisku przegląd najnowszych kolekcji urządzeń kuchennych. Uwagę zwiedzających zwracała kolekcja Frames by Franke w kolorze szampan, elegancki zlewozmywak Franke Style w kolorze alabastrowej bieli oraz ekspres do kawy do zabudowy, który wśród wielu rozmaitych funkcji posiada niezwykle praktyczny programator czasu przygotowania kawy. Tegoroczna, druga już edycja Warsaw Home Expo cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, zarówno mediów i specjalistów branżowych, jak i osób prywatnych, odwiedzających wystawę.

Podczas tegorocznej edycji targów, po raz pierwszy dla publiczności zaprezentowane zostały spójne wzorniczo zestawy marki KWC, które tworzą stalowe komory zlewozmywakowe oraz innowacyjne baterie kuchenne. KWC to szwajcarska marka, specjalizująca się w produkcji baterii kuchennych, od 2013 roku należąca do Franke.

„KWC to baterie i zlewozmywaki, których powściągliwe wzornictwo i idealnie dobrane proporcje dają wrażenie harmonii i symetrii. Pragmatyczna perfekcja detali oraz staranność wykonania sprawdzą się przez lata intensywnej eksploatacji, gdyż niezawodność w wymiarze funkcjonalnym i minimalizm formy są naszymi znakami rozpoznawczymi”– podkreśla Monika Dembowska – Marketing Manager Franke Polska.

Odwiedzający targi Warsaw Home Expo mieli możliwość spotkania urządzeń Franke na stoiskach wybranych partnerów handlowych marki – studiów mebli kuchennych, gdzie regularnie odbywały się pokazy kulinarne i degustacje potraw. „Pobudzamy zmysły, bo to one potrzebne są do odkrywania kulinarnych tajników. Proste, kuchenne przyjemności zaczynają się od ulubionych smaków i zapachów, a o resztę zadbają intuicyjne urządzenia kuchenne Franke” – dodaje Monika Dembowska.

Zainteresowanych urządzeniami marki Franke zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej www.franke.pl oraz śledzenia naszej aktywności na profilu www.facebook.com/frankepolska

 

 

 

Franke jest światowym liderem w produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Marka należy do Grupy Artemis i  od ponad 100 lat jest synonimem jakości i innowacji. Produkowane przez Franke zlewozmywaki, baterie, okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki i sortowniki odpadów wyróżnia szwajcarska jakość i precyzja. Franke zatrudnia 9 tys. pracowników na całym świecie, działa w 40 krajach. W Polsce marka obecna od 1993 r.