Lato to pora, w której większość czasu spędzamy na świeżym powietrzu. W słoneczne dni organizujemy ze swoimi przyjaciółmi wspólne pikniki czy wieczorne grille. Nie ma nic przyjemniejszego od połączenia pięknej pogody, pasjonujących rozmów z pysznym jedzeniem i zimnymi napojami. Co jednak, gdy do spotkania pozostało zaledwie 30 minut, a my chcielibyśmy na początek zaserwować orzeźwiające drinki? W takim momencie pomoże nam funkcja Quick Ice.

Podczas upalnych dni szukamy szybkich sposobów na orzeźwienie i zaspokojenie pragnienia. Sięgamy więc po zimne napoje, do których często dorzucamy kilka kostek lodu. Wspólne spotkanie ze znajomymi to czas, gdy potrzebujemy go nie tylko szybko, ale też w większych ilościach, bo przecież rozmowom i zabawom nie ma końca, a każdemu z gości chcielibyśmy podać odpowiednio schłodzony drink czy napój. Teraz, dzięki najnowocześniej technologii i chłodziarko-zamrażarkom marki Whirlpool nie musimy czekać godzinami, aż kolejna porcja lodu odpowiednio się zmrozi. Nowe kostki otrzymamy jeszcze zanim zdążymy opróżnić szklankę – w zaledwie 30 minut!

Szybkie zamrażanie

Lodówka Whirlpool BSNF 8452 OX wyposażona została w funkcję Quick Ice. Dzięki niej kostki lodu gotowe są w zaledwie 30 minut. Wszystko za sprawą specjalnych tacek, które wkładamy do zamrażarki na 24 godziny przed użyciem funkcji Szybkiego zamrażania. Schłodzone tacki w temperaturze -18 stopni lub niższej gwarantują wysoką skuteczność. Po wlaniu do nich wody może ona ekspresowo zamarzać, a my jesteśmy w stanie częstować swoich gości pysznymi zmrożonymi drinkami.

Tryb PARTY

W przypadku, gdy nasi goście pragną czegoś orzeźwiającego, ale bez kostek lodu w napoju, pomocny będzie Tryb Party, znajdujący się w lodówce Whirlpool BSNF 8452 OX. Dzięki niemu możemy również, jak w przypadku kostek lodu, w zaledwie 30 minut odpowiednio schłodzić wybrany sok, alkohol, czy wodę. Dodatkowo nie musimy martwić się o to, że szklana butelka włożona do szuflady zamrażarki pęknie. Po upływie wyznaczonego czasu nasza lodówka zacznie migać oraz wyda sygnał dźwiękowy, by przypomnieć nam o konieczności wyjęcia napoju. Tryb ten jest też bardzo użyteczny w przypadku, gdy chcemy zabrać np. schłodzoną wodę na siłownię, czy rower lub po prostu sok na wspólny piknik w parku.

W obecnych czasach bardzo ważne są dla nas proste w obsłudze rozwiązania, które pozwalają nam zaoszczędzić czas. Za sprawą zaledwie dwóch z wielu innych opcji, w jakie wyposażona jest lodówka Whirlpool możemy spędzić więcej czasu z przyjaciółmi bez konieczności odbywania ciągłych wycieczek do kuchni i przerywania rozmów. Dodatkowo możemy podać swoim gościom zawsze idealnie schłodzony napój, a podczas upalnych dni to niezwykle ważne.