Marka Jan Niezbędny w odpowiedzi na oczekiwania klientów i obecnie panujące trendy, wprowadza na rynek nowy produkt – niezwykle wytrzymałe, czarne nitrylowe rękawiczki do kontaktu z żywnością oraz ochroną dłoni podczas prac domowych. Tym samym dołączają one do innowacyjnej oferty Jana Niezbędnego, która została stworzona w jednym celu: aby żyło się nam wygodniej!

– Nitrylowe rękawiczki to produkt pod wieloma względami lepszy niż tradycyjne rękawice lateksowe. Nie alergizują skóry, dzięki czemu mogą z nich korzystać osoby uczulone na lateks, a dodatkowo cechuje je zdecydowanie większa wytrzymałość. Ponadto dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii rękawiczki nitrylowe doskonale dopasowują się do kształtu dłoni. Są jak druga skóra, chroniąca dłonie przed działaniem czynników zewnętrznych. I z pewnością nie da się ich przegapić na półce, ponieważ wyróżniają się oryginalnym czarnym kolorem, który nabiera popularności w branży kulinarnej – podkreśla Agata Matusewicz, brand manager, Sarantis Polska.

Nowe, czarne rękawiczki Jana Niezbędnego zostały wykonane w najpopularniejszym rozmiarze M, z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu mają podwyższoną odporność na rozdarcia, przekłucia i środki chemiczne. Cienkie i elastyczne – zdecydowanie lepiej dopasowują się do dłoni. Ponadto są bezpudrowe, co zwiększa ich przyczepność, i nie reagują z tłuszczami i olejami, dlatego idealnie nadają się do kontaktu z żywnością – np. surowym mięsem, warzywami, owocami, ciastem. Niezastąpione w kuchni, ponieważ chronią dłonie przed przykrymi, długo utrzymującymi się na skórze zapachami, a także przebarwieniami, z którymi często borykamy się po kontakcie z barwiącą żywnością, taką jak chociażby lubiane przez nas buraki. Doskonale sprawdzą się także podczas takich czynności, jak sprzątanie, farbowanie włosów, malowanie, pastowanie butów, czyszczenie srebra, a także sprzątanie po zwierzętach. Po nowy produkt Jana Niezbędnego z pewnością chętnie sięgną osoby uczulone na lateks, a także wszyscy ceniący sobie wygodę użytkowania.

Jan Niezbędny już od 2000 r. ułatwia konsumentom codzienne życie. Marka wciąż poszerza ofertę innowacyjnych produktów do pakowania i przechowywania żywności, a także pomagających w utrzymaniu czystości w domu. „Żyj wygodniej!” – to hasło Jana Niezbędnego, wciąż poszukującego nowych rozwiązań i możliwości, dzięki którym nasze domowe obowiązki staną się łatwiejsze i mniej uciążliwe.

Funkcjonalne produkty Jana Niezbędnego, które ułatwiają codzienne obowiązki, są niezmiennie doceniane przez konsumentów, co potwierdzają kolejne plebiscyty. W badaniu „Ulubiona Marka Polaków/Polek 2017” Jan Niezbędny został wyróżniony w kategorii „Akcesoria do sprzątania”. Znalazł się także w gronie 20 najsilniejszych marek, zdobywając tytuł Superbrands. Warto podkreślić, że w tegorocznej XII edycji konkursu o wynikach decydowali wyłącznie konsumenci.

Wprowadzeniu nowego produktu do sprzedaży towarzyszyć będzie komunikacja PR prowadzona przez agencję Kuźnia Group, a także działania w social mediach i akcje digitalowe. Za aktywność na Facebooku i Instagramie odpowiada Agencja Social Media Now.

*******
Rękawiczki nitrylowe Jan Niezbędny, 50 szt., rozmiar M
Sugerowana cena: ok 18,99 zł