Okap kuchenny z sensorem pary Nomina Isola Sensor Max marki GLOBALO to absolutna rewolucja w kuchni. Sensor pary automatycznie uruchamia okap kuchenny, w momencie gdy zajdzie taka potrzeba i okap wyczuje wilgoć.

Okap kuchenny z sensorem pary to nieoceniona pomoc w kuchni. Poza automatycznym uruchamianiem okapu, sensor pary pozwala również na zwiększanie lub zmniejszanie mocy pracy w stosunku do intensywności gotowania.

Jak każdy okap marki GLOBALO, okap z sensorem pary Nomina Isola Sensor Max może pracować w 2 systemach – wyciągu i pochłaniacza. Do pracy w trybie pochłaniacza stosowane są filtry węglowe, które samodzielnie można montować w prosty sposób, za pomocą jednego kliknięcia.

okap_kuchenny_z_sensorem_pary_nomina_globaloWyspowy okap kuchenny z sensorem pary Nomina Isola Sensor Max marki GLOBALO wykonany został z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie wygodę oraz czystość w kuchni. Stabilny dolny panel może stanowić doskonałą pomoc w postaci półki, wykorzystywaną podczas gotowania. Ponadto regulowany komin umożliwia precyzyjne dopasowanie okapu do wysokości każdego kuchennego wnętrza.

Wyjątkowo efektywną i cichą pracę urządzenia zapewnia zastosowanie innowacyjnej technologii wyciągu oparów. Już dziś możesz cieszyć się komfortem ciszy w kuchni bez rezygnowania ze skutecznego pochłaniania zapachów.

Sterowanie okapem odbywa się za pomocą przycisków typu Soft Touch. Wyświetlacz LCD ułatwia kontrolowanie pracy okapu oraz wybór odpowiedniej funkcji. Opcja timera z kolei czuwa nad wyłączeniem urządzenia po upływie nastawionego czasu. Czujnik zabrudzenia filtrów aluminiowych przypomina o ich czyszczeniu – filtry te można myć w zmywarce.

W ofercie GLOBALO dostępne są również inne okapy kuchenne z sensorem pary, sprawdź sam na Globalo.pl i już dziś zadbaj o czystą kuchnię.