Wrocławski deweloper Budotex Sp. z o.o. w 2013 roku zrealizowała wszystkie zaplanowane inwestycje. Sukces sprzedażowy na lokalnym rynku udało się osiągnąć dzięki dopasowaniu oferty spółki do potrzeb klientów oraz bogatemu doświadczeniu w branży. Inwestycje realizowane przez firmę Budotex upiększają dziś dzielnicę Krzyki, podkreślając jej prestiżowy i przyjazny charakter.

Rok 2013 przyniósł ożywienie sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Dla dewelopera Budotex był to także rok ukończenia dwóch inwestycji – kameralnie położonych Willi Barwy Kwiatów oraz Willi Gardenia, która wyróżnia się ogromnymi, kaskadowymi tarasami. Deweloperowi z 25-letnią tradycją niezmiennie towarzyszy dbałość o najwyższą jakość wykonania inwestycji, a co za tym idzie – satysfakcję klienta.

To był  dobry rok  dla naszej spółki. Nie tylko oddaliśmy dwie duże inwestycje mieszkaniowe, ale także rozpoczęliśmy budowę kolejnej – rodzinnych Willi Słoneczniki na Krzykach. Dzięki swojej prestiżowej lokalizacji staną się one prawdziwą „miejską przystanią ciszy”. Na rok 2014 zaplanowaliśmy również realizację kolejnej inwestycji mieszkaniowej, a także nowoczesnego biurowca Perydot – mówi Tadeusz Suleja, Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu.

O uznaniu, jakim cieszy się firma Budotex, świadczą otrzymane nagrody. W 2013 roku deweloper zajął pierwsze miejsce w Konkursie Budowlanym „Orły Polskiego Budownictwa” w kategorii usług deweloperskich. O wygranej zadecydowało wykorzystywanie nowoczesnych technologii, produktów oraz metod zarządzania, które przyczyniają się do konkurencyjnego i bezpiecznego budownictwa. Firma otrzymała także tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” poświadczający, że odnosi ona sukcesy gospodarcze respektując przy tym wartości etyczne i przestrzegając uczciwych reguł gry. Nobilitującym dla dewelopera jest również wyróżnienie ogólnopolskim Certyfikatem Rzetelni w Biznesie, którego celem jest wspieranie i docenienie tych przedsiębiorstw, które uczciwie prowadzą swoją działalność, a także oferują najwyższej jakości usługi i produkty.

Więcej informacji na stronie: www.budotex.pl

 

Budotex Sp. z o.o. to deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym – oferuje komfortowe i funkcjonalne mieszkania. Wrocław to miasto, w którym firma działa od 25 lat. W tym czasie zostało zrealizowanych ponad 50 inwestycji. Deweloper Budotex stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta, starając się przygotowywać ofertę mieszkań wyróżniającą się szerokim wachlarzem możliwości. Dzięki inwestycjom firmy, obfitującym w piękne i okazałe wille, Wrocław znacznie zyskuje na swym wizerunku. Budotex z  satysfakcją współuczestniczy w kreacji przestrzeni miejskiej, realizując budynki o elewacjach odpowiadających charakterem otoczeniu, za co niejednokrotnie został wyróżniony w konkursach na najładniejszy budynek miasta Wrocław.

Deweloper Budotex Sp. z o.o. posiada Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności przyznawany przez Izbę Gospodarczą we Wrocławiu za udział w programie Biała Lista