21-22 lutego rozpocznie się sprzedaż 140 nowoczesnych mieszkań w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Z tej okazji w biurze sprzedaży inwestycji ZORA Wilanów odbędą się Dni Otwarte. Na gości czeka dzień wypełniony muzyką, światłem i pysznym poczęstunkiem.

01

W trakcie Dni Otwartych będzie można nie tylko uzyskać niezbędne informacje o inwestycji, lecz także porozmawiać ze sprzedawcami i doradcami kredytowymi. Dla odwiedzających przygotowano również atrakcje. Deweloper przygotował świetlny show przy muzyce na żywo. To wszystko i jeszcze więcej będzie czekać na gości w sobotę w godzinach 10:00-19:00 i w niedzielę od 10:00 do 16:00.

ZORA Wilanów, czyli miejska enklawa

Nowa inwestycja przy alei Rzeczypospolitej wyróżnia się nowoczesną architekturą, funkcjonalnością i wysokim standardem wykończenia. ZORA Wilanów to szeroki wybór mieszkań i apartamentów oraz szereg udogodnień. Przyszłym domownikom oferuje zielone patio oraz balkon lub taras do każdego mieszkania. Autorem projektu jest doświadczone i cenione w branży biuro KAPS Architekci.

Dodatkowym atutem inwestycji jest lokalizacja. Miasteczko Wilanów cały czas przyciąga mieszkańców szukających spokoju oraz bogatej infrastruktury: sklepów, kawiarni i innych punktów usługowych.

Sprawdzony deweloper

ZORA Wilanów to kolejna, obok realizowanej aktualnie budowy Multimedialnego Domu Plusa dla Polkomtela, prestiżowa inwestycja White Stone Development. Firma może pochwalić się ponad 20-letnią obecnością na rynku oraz zespołem fachowców z wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy budowie kilkunastu zespołów apartamentowców na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Biały Kamień i Chodkiewicza.

 

Więcej informacji o inwestycji: www.zora-wilanow.pl