Już od czerwca mieszkańcy Będzina, Szczecina, Wejherowa oraz Pruszcza Gdańskiego mogą odwiedzać zupełnie odmienione salony firmowe Black Red White, urządzone zgodnie z najnowszymi standardami. Z myślą o komforcie Klientów w salonach własnych wdrożono nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne i komunikacyjne – w pogrupowanych tematycznie i funkcjonalnie strefach przygotowano gotowe aranżacje pomieszczeń, a dzięki zoptymalizowaniu systemu oznaczeń Klienci mogą szybko znaleźć interesujący ich asortyment.

W salonach firmowych Black Red White warto zajrzeć do Stref Dobrych Cen, gdzie meble w bardzo korzystnych cenach dostępne są od ręki. Na uwagę zasługują także nowo powstałe strefy snu. W dogodnych warunkach, pod okiem profesjonalnych doradców, można „przetestować” i wybrać najlepsze meble do sypialni – komfortowe materace, wygodne łóżka, szafki, szafy czy komody.

Mieszkańcy Szczecina, odwiedzając salon Black Red White przy ul. Hangarowej 13, przekonają się o wprowadzonych udogodnieniach i zmianach w prezentacji oferty meblowej. Na powierzchni 3000 m2 wyeksponowano ponad 30 aranżacji mebli pokojowych oraz 10 aranżacji kuchni na zamówienie.

Z kolei w salonie firmowym w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 21, który zajmuje powierzchnię 3000 m2,zaaranżowano niemal 50 przykładowych wnętrz. Na Klientów czeka również pokaźne studio kuchni, w którym zaprezentowano ponad 10 pomieszczeń kuchennych z asortymentem kuchni na wymiar Senso Kitchens i kuchni modułowych Family Line.

Na obszernej, ponad 12 000 m2 dwupoziomowej ekspozycji salonu w Będzinie przy ul. J. Piłsudskiego 105 dostępna jest pełna oferta Black Red White – od mebli modułowych, wypoczynkowych, po stoły, krzesła, łóżka, meblościanki, szafy z drzwiami przesuwnymi i przedpokoje, kończąc na artykułach wyposażenia wnętrz. W ofercie sklepu znajduje się ekspozycja ponad 20 przykładowych kuchni na wymiar oraz ponad 200 gotowych aranżacji.

Gruntowną zmianę przeszedł również salon firmowy w Pruszczu Gdańskim. Przy ul. Grunwaldzkiej 115 na 2 poziomach 2500 m2ekspozycję podzielono na kilka funkcjonalnych stref, gdzie zaaranżowano ponad 50 gotowych wnętrz z meblami pokojowymi oraz 10 z kuchniami z linii Senso Kitchens i Family Line. W nowej odsłonie zaprezentowano również galerię z bogatą ofertą artykułów dekoracyjnych i oświetleniowych.

W każdym z salonów do zakupionych produktów oferowane są usługi dodatkowe: profesjonalny montaż oraz transport. Natomiast w studiach kuchni Klienci mogą liczyć na indywidualny projekt zabudowy kuchennej przygotowany przez doświadczonych projektantów w formie komputerowej wizualizacji.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.