Zainteresowanie ofertą Black Red White owocuje powstawaniem nowych punktów handlowych sieci partnerskiej oraz odnawianiem dotychczasowych ekspozycji. W dniach 15 i 16 maja odbyły się otwarcia 4 kolejnych sklepów – profesjonalnego studia kuchni w Zielonce, nowego salonu partnerskiego w Rudniku nad Sanem oraz re-otwarcia dwóch istniejących już ekspozycji po gruntownej przebudowie – w Witkowie i Rybniku.

W nowych i przebudowanych salonach partnerskich zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne i komunikacyjne, dzięki którym Klienci w jeszcze wygodniejszy sposób mogą korzystać z pełnej oferty mebli i dekoracji Black Red White. Nowa, wzbogacona ekspozycja sprawia, że urządzanie wnętrza stanie się pasjonującym przeżyciem. W każdym z salonów Klienci mogą liczyć na usługi dodatkowe, takie jak montaż czy transport.

  • Zielonka, ul. Marecka 96a – nowe, profesjonalne studio kuchni Black Red White oferuje kuchnie na wymiar o wysokim standardzie Senso Kitchens oraz kuchnie modułowe Family Line. W salonie można również kupić szafy z drzwiami przesuwnymi Colin oraz stoły Vario.
  • Rudnik nad Sanem, ul. Mickiewicza 57 – pierwszy w tym mieście salon z ofertą Black Red White zajmuje powierzchnię 400 m2, na których zaaranżowano optymalne wyposażenie pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni, jadalni czy przedpokoju. W dziale kuchni zaprezentowano meble kuchenne z kolekcji Family Line, Nika oraz Junona Line.
  • Rybnik, ul. Jankowicka 9 – efektem gruntownej metamorfozy ekspozycji mebli i dodatków Black Red White jest ponad 40 wyjątkowych aranżacji. Na przestronnej powierzchni 700 m2 Klienci znajdą wiele ciekawych inspiracji, podpowiedzi oraz praktycznych rozwiązań przydatnych podczas urządzania własnych „czterech kątów”.
  • Witkowo, ul. Poznańska 26 – w przestronnym wnętrzu sklepu, który znajduje się na dwóch piętrach i zajmuje łącznie 520m2 zaprezentowano zarówno nowości, jak i sprawdzone kolekcje meblowe z oferty Black Red White. W salonie znajduje się również szeroka ekspozycja mebli tapicerowanych, szaf z drzwiami przesuwnymi oraz dział wyprzedaży, w którym dokonać można szybkich i ekonomicznych zakupów mebli i dodatków.

Więcej informacji na temat nowych ekspozycji w salonach partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.