Firma Black Red White we wrześniu powiększyła sieć sklepów partnerskich się o kolejne punkty sprzedaży oraz przeprowadziła metamorfozę w kilkunastu istniejących już salonach. Zupełnie nowe pomysły na aranżację wnętrza będą niezastąpioną inspiracją do urządzenia wymarzonych czterech kątów.

 

Nowoczesnych i optymalnych pomysłów można szukać teraz w nowych salonach partnerskich Black Red White. We wrześniu kolejne sklepy pojawiły się w Bielsku Białej, Międzyrzeczu, Kostrzynie nad Odrą, Radomsku i Podkowie Leśnej. Nowe salony dają Klientom możliwość zapoznania się z rozwiązaniami służącymi ergonomicznej i estetycznej aranżacji domowej przestrzeni. Niezależnie, jaki metraż ma mieszkanie, które urządzamy, dostępne w Black Red White meble o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach pozwolą na kompleksowe wyposażenie kuchni, pokojów dziennych, młodzieżowych, sypialni i przedpokoi.

Dostępne w nowych salonach stylistycznie zróżnicowane kolekcje meblowe spełnią najwyższe wymagania zarówno osób o tradycyjnym guście, jak i zwolenników nowoczesnego wzornictwa. Funkcjonalne rozwiązania, w które wyposażone są meble sprawiają, że ich użytkowanie staje się proste i przyjemne.

Niezależnie od tego, czy planujemy urządzić reprezentacyjny salon, wygodny pokój młodzieżowy czy elegancką sypialnię, inspiracji możemy szukać także w salonach partnerskich Black Red White, w których ekspozycje zostały odświeżone i wzbogacone. Dzięki wprowadzonym modernizacjom i udogodnieniom dla Klientów, jeszcze łatwiej jest poznać możliwości mebli pokojowych, kuchennych, dodatków czy oświetlenia i wybrać te elementy, które najlepiej zaspokajają indywidualne potrzeby.

Skierniewice Salon Partnerski Black Red White

Optymalizacji zostały poddane wystawy w salonach w Międzychodzie, Stalowej Woli, Katowicach, Piekarach Śląskich i Zawierciu, gdzie dla wygody Klientów asortyment został pogrupowany w praktyczne strefy. Na darmowy transport mebli mogą liczyć Klienci dokonujący zakupów powyżej 1000 zł w sklepie w Skierniewicach oraz osoby mieszkające na terenie Torunia. W salonie w Białymstoku przybyło mebli tapicerowanych, a nowością w Świdwinie jest strefa snu. Klienci interesujący się wnętrzarskimi trendami znajdą coś dla siebie wśród najnowszych kolekcji Black Red White, wyeksponowanych między innymi w salonach w Kole i Polkowicach.

Aby spełnić marzenia o oryginalnym i stylowym wnętrzu, wystarczy odwiedzić jeden z nowych lub odświeżonych salonów partnerskich i wybrać najlepsze rozwiązania dla siebie i swojej rodziny. Więcej informacji na temat sklepów partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.