Urządzając łazienkę staramy się dbać o to, aby wszystkie jej elementy komponowały się ze sobą, tworząc miłą dla oka, harmonijną całość. Równocześnie pragniemy też, aby w parze z wrażeniami estetycznymi szła wysoka jakość każdego z produktów, zapewniając pełne poczucie komfortu i przyjemności.

Seria Prestige marki Sanplast idealnie łączy w sobie nowoczesną elegancję z funkcjonalnością. Wchodzące w jej skład elementy wyposażenia pozwalają kompleksowo wypełnić wnętrze łazienki, nadając jej jednocześnie zdecydowanego, ekskluzywnego charakteru. Linię tworzą kabiny, drzwi i ścianki prysznicowe, wanny, kabiny nawannowe oraz brodziki, dzięki czemu z łatwością urządzimy swoją łazienkę.

Elegancja i funkcjonalność kabin prysznicowych sprawia, że zyskują one aprobatę każdego wielbiciela prysznicowych przyjemności. Możemy wybierać spośród kabin narożnych prostokątnych (KNDJ2/PRIII), kwadratowych (KNDJ2/PRIII, KN2/PRIII), półokrągłych (KP4/PRIII, KP2/PRIII) czy też drzwi skrzydłowych (DD/PRIII, DJ/PRIII, DJ2/PRIII) w różnych wymiarach. Dzięki tym propozycjom możemy stworzyć wygodną przestrzeń, także w łazienkach trudnych do aranżacji. Przestronne wnętrza kabin gwarantują komfortową i bezproblemową kąpiel. Serię wzbogaca także parawan z elementem ruchomym PR2/PRIII, dzięki któremu produkt może być montowany zarówno na brodziku kwadratowym, jak i prostokątnym. Jego klasyczna forma doskonale wpisuje się w najbardziej cenione trendy we wnętrzarstwie.

Serię tę tworzą także, wysokiej jakości wanny. Miłośnicy relaksacyjnych kąpieli mogą wybierać spośród: symetrycznej WS/PR i WSzs/PR, owalnej WOW/PR oraz prostokątnej WP/PR, która występuje w dwóch wersjach wymiarowych: 75×170 i 80x180cm. Wanny serii Prestige to interesująca propozycja dla osób szukających luksusowych, wysokiej jakości rozwiązań kąpielowych o subtelnych kształtach. Dodatkowo wszystkie modele wanien linii Prestige można wyposażyć w jeden z 3 rodzajów systemu do hydromasażu: Classic, Free Line i Comfort.

Dopełnienie serii stanowią brodziki, będące nowością w ofercie Sanplast. Występują one w trzech kształtach: kwadratowym, prostokątnym i półokrągłym. Wykonane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Dodatkowo, każdy model można według potrzeb wyposażyć w stelaż i obudowę aluminiową. Ich wzornictwo idealnie współgra z nowoczesnym wystrojem łazienki, a konstrukcja dopasowana jest do większości oferowanych przez Sanplast SA kabin.

Spójna linia oraz wyjątkowy design produktów zapewniają ich dostosowane do niemalże każdego rodzaju pomieszczenia.