marena_live_miracle_white_wineo

 

Śnieżnobiałe panele laminowane Marena Live Miracle White marki Wineo to propozycja dla wszystkich zwolenników designu opartego na prostocie formy, najwyższej jakości wykonania i dbałości o detale. Idealnym kolorem cieszą przez wiele lat, sprawdzając się nawet w najbardziej wymagających domowych pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka.

Biała podłoga, pomimo jej niezaprzeczalnych walorów estetycznych, wciąż stanowi niecodzienny widok w domach, mieszkaniach czy biurach. Z jednej strony przyczyną tego stanu rzeczy jest trudność w znalezieniu idealnie białych desek czy paneli, z drugiej – obawa o wytrzymałość takiej podłogi i trudności w utrzymaniu jej w czystości. Panele laminowane z kolekcji Marena Live marki Wineo udowadniają, że nawet najjaśniejsza podłoga może być zarówno elegancka, jak i funkcjonalna. Stylowe deski dekoru Miracle White mają wymiary 1288 × 192 mm oraz szczotkowaną, wyczuwalną strukturę typu Handscraped I, dzięki czemu do złudzenia przypominają naturalne drewno. Największym atutem paneli jest jednak ich śnieżnobiały kolor, który nie traci swojego doskonałego wyglądu nawet po wielu latach użytkowania. Dodatkowo, z uwagi na wytrzymałą i praktyczną warstwę wierzchnią z żywicy melaminowej, deski nie niszczą się podczas codziennej eksploatacji.

Idealnie biała podłoga marki Wineo to propozycja, która z powodzeniem sprawdzi się w każdym wnętrzu – w salonie, sypialni czy w pokoju dziecięcym. Wysoka klasa użyteczności (23/32) oraz ścieralność na poziomie AC4 pozwalają natomiast na zastosowanie paneli Marena Live Miracle White nawet w miejscach narażonych na duży ruch i obciążenia, takich jak korytarz lub przedpokój. Co więcej, widokiem śnieżnobiałej podłogi pod stopami można cieszyć się również w kuchni oraz łazience. Jest to zasługa odpornej na wilgoć płyty nośnej Aqua-Protect® oraz specjalnego sposobu impregnacji krawędzi paneli laminowanych.

Informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej:

http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/

 

Kolekcja Marena Live marki Wineo

Wymiary panela: 1288×192 mm

Grubość panela: 8 mm

Płyta nośna: Aqua-Protect®

Montaż: bezklejowy Loc Tec

Klasa ścieralności: AC4

Klasa użyteczności w pomieszczeniach  mieszkalnych: 23

Klasa użyteczności w pomieszczeniach komercyjnych: 32

Gwarancja na ścieralność w pomieszczeniach mieszkalnych: 20 lat

Cena detaliczna z VAT: 85,90 m² brutto

 

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem  Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy od stycznia funkcjonują pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Producent:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

Mińska 38, 54-610 Wrocław

www.wineo-polska.pl

www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia