Czy może być coś piękniejszego niż śnieżnobiałe pejzaże rozciągające się za oknem? Chyba nie! Dlatego inspirując się krajobrazami przykrytymi białym puchem, postanowiliśmy zachęcić Was do stworzenia wnętrza utrzymanego w bieli, idealnego nie tylko na długie, zimowe wieczory!

 Wnętrza podszyte bielą doskonale prezentują się o każdej porze roku. Ale to właśnie zimą, kiedy na zewnątrz robi się biało, stylizacja utrzymana w polarnym klimacie nabiera prawdziwego charakteru. Postawą aranżacji utrzymanych w takiej kolorystyce mogą być podłogi DLH pochodzące z kolekcji DECO LINE w bardzo jasnych wybarwieniach, takie jak: Alaska, powstała z fascynacji pejzażami najsurowszego klimatu na kuli ziemskiej, White Pearl w odcieniu złamanej bieli oraz pakiety pokryte białym lub szarym olejem naturalnym.

Kraina śniegu w zaciszu własnego M!

Choć zima kojarzy nam się z bardzo niskimi temperaturami, burzami śnieżnymi, pokrywą lodową i porywistymi wiatrami, niewątpliwie posiada przepiękne, białe krajobrazy, które warto przemycić do swojego domu. Wbrew pozorom, wszechobecna biel wcale nie musi zamienić naszych wnętrz w mało przytulne zakątki. Dzięki dopasowaniu odpowiednich dodatków w postaci świec, grubych pledów czy zgrzebnych tkanin, możemy stworzyć w swoich czterech kątach niesamowicie nastrojową atmosferę. Wraz z nadejściem wiosny, a później lata i jesieni, możemy w prosty sposób wymienić dekoracje i zmienić wystrój naszego wnętrza na adekwatny dla danego sezonu. Biel jest bardzo neutralnym kolorem, dlatego z powodzeniem będzie pełnić bazę dla akcentów utrzymanych w rozmaitych tonacjach. Podstawą stylizacji utrzymanych w zimowym charakterze będą przede wszystkim ściany i podłogi. Swoistego, nieco polarnego klimatu do naszych wnętrz wniosą deski DLH w wybarwieniu Alaska. Warstwa lakieru, którym zostały pokryte produkty nie tworzy na ich powierzchni sztucznego efektu śnieżnobiałej podłogi, ponieważ spod spodu wybija się naturalna struktura i usłojenie drewna. Efektownie zwieńczyć naszą stylizację mogą także deski pokryte lakierem White Pearl w odcieniu złamanej bieli wzbogaconej w srebrzystobiałe pory, które tworzą interesujący rysunek na powierzchni parkietu. Alternatywą dla podłóg lakierowanych utrzymanych w jasnych, chłodnych tonacjach są w ofercie DLH deski wykończone białym i szarym olejem naturalnym. Produkty te odznaczają się dobrze widocznym rysunkiem dębiny oraz cieplejszą kolorystyką, stanowiącą interesujący kontrast dla wszechobecnej bieli.

 Naturalnie w Twoim domu…

Zwieńczeniem stylizacji opartych na zimowych pejzażach, będzie szkło, przywodzące na myśl pokrywę lodową. Możemy zastosować je w postaci balustrad, blatów stołowych oraz dodatków. Tym sposobem dodamy aranżacji lekkości oraz designerskiego akcentu. Zwolennicy cieplejszych oraz naturalniejszych materiałów wykończeniowych, mogą pokusić się natomiast o zestawienie bieli z drewnem. Podobnie, jak szkło świetnie się ono sprawdzi w postaci elementów wyposażenia i dekoracji, ale również belek. Podłogi DLH pochodzące z kolekcji DECO LINE produkowane są z najwyższej jakości dębiny z warmińsko-mazurskich lasów, co również powinno mieć duże znacznie dla zwolenników naturalnych rozwiązań w zakresie aranżowania wnętrz. Oferowane deski składają się z dwóch warstwa drewna, co przekłada się ich jakość i trwałość. Montuje się je metodą pióro-wpustu, co z kolei znacznie upraszcza i skraca prace wykończeniowe. Dzięki kilkukrotnemu pokryciu desek lakierem i utwardzeniu go promieniami UV lub wykończeniu ich najwyższej jakości olejami naturalnymi, podłogi zyskują bardzo dobre właściwości użytkowe. Są wysoce odporne na intensywną eksploatację, nie są podatne na zarysowania i zaplamienia, odznaczają się wysoką wytrzymałością i antystatycznością. W zależności od naszej wizji projektowej, możemy zdecydować się na rozmaite wykończenie podłogi, deski w dwóch klasach drewna: CLASSIC i ELEGANCE oraz w trzech wymiarach: 14 x 120 x 1000/1200/1400 mm, 14 x 150 x 1000/1200/1400 mm lub 15 x 190 x 1000/1200/1400 mm.

Dajmy się ponieść wyobraźni, stwórzmy wnętrza utrzymane w śnieżnobiałej konwencji oraz przez cały rok cieszmy się magią zimowych miesięcy!

www.dlh.pl

O firmie:

DLH Global Sp. z o.o. to krajowy lider obrotu drewnem egzotycznym o zasięgu międzynarodowym. Firma jest jednym z największych dystrybutorów drewnianej i kompozytowej deski tarasowej i kantówki okiennej, a także drewnianych podłóg, elewacji, blatów oraz fornirów. W ofercie DLH Global Sp. z o.o. znajdują się także meble ogrodowe, drzwi, ogrodzenia gabionowe, grille Weber oraz płyty mineralno-akrylowe Acren®. Najwyższej jakości surowce, własna sieć sprzedaży, bogate zapasy magazynowe, a także pełen pasji zespół kompetentnych handlowców sprawiają, że produkty dostarczane przez DLH Global Sp. z o.o. spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i są rozpoznawalne wśród największych potentatów rynkowych.