Miękka, komfortowa sofa to mebel, który wprost zachęca do relaksu i spędzania na nim długich godzin. Doskonale nadaje się ona do beztroskiego odpoczynku, oglądania ciekawego filmu lub czytania pasjonującej książki, a także prowadzenia długich rozmów przy filiżance kawy. Specjalnie z myślą o miłośnikach maksymalnie wygodnych, a zarazem stylowych mebli, stworzona została najnowsza propozycja marki Rosanero – wyjątkowa sofa Lily.

Idealny mebel wypoczynkowy powinien stanowić optymalną mieszankę elegancji, funkcjonalności i komfortu użytkowania. Dzięki temu jest on nie tylko centralnym miejscem wnętrza, ale również jego ozdobą. Nowa, nierozkładana sofa Lily marki Rosanero to propozycja, która bez wątpienia przypadnie do gustu wielbicielom mebli łączących maksymalną wygodę i gustowny design. Model ten cechuje się prostą konstrukcją i minimalistyczną bryłą, jednak miękkie siedzisko i dodatkowe poduszki osłaniające oparcie dodają mu przytulnego charakteru. W zależności od wybranego wariantu mebel może mieć od 180 do 270 centymetrów szerokości, jego wysokość to 73 cm, a całkowita głębokość – 95 cm. Głębokość samego siedziska to z kolei 65-70 centymetrów, co gwarantuje wygodny odpoczynek zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Warto dodać, że ogromny wpływ na komfort użytkowania sofy Lily ma zastosowane w niej wysokiej jakości wypełnienie, które stanowi duża ilość naturalnego pierza, wysokoelastyczna pianka o najwyższym standardzie oraz pasy. Sofa dostępna jest też w formie narożnika z opcją szezlonga i tapczanu, który daje użytkownikom ogromne możliwości aranżacyjne.

Idealne dopasowanie kluczem do sukcesu

Nowa sofa Lily marki Rosanero wizualnie wpisuje się w klimat wnętrz o różnorodnej stylistyce: od minimalistycznego salonu, poprzez nowoczesny, firmowy gabinet, aż po kobiecy buduar. Prosta forma, w połączeniu z możliwością indywidualnego dopasowania kolorystyki, rodzaju materiału obiciowego oraz rozmiaru sprawiają, że mebel ten jest propozycją niezwykle uniwersalną i ponadczasową. Istotne jest również, że każdy egzemplarz sofy Lily przygotowywany jest z ogromną starannością we własnym zakładzie produkcyjnym firmy, a jego ostateczny wygląd zawsze jest zgodny w 100% z oczekiwaniami konkretnego odbiorcy. Co więcej, producent umożliwia swoim klientom przetestowanie tkanin obiciowych jeszcze przed złożeniem zamówienia. W tym celu wysyła darmowe próbki zarówno materiałów standardowych, jak i plamoodpornych.

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.ploraz www.andersmeble.pl.