Brak miejsca na wysuszenie góry prania? Nowa pralko-suszarka Freggia WDIE14106 skutecznie rozwiąże ten problem. Urządzenie posiada jedną z największych pojemności na rynku oraz najwyższą klasę efektywności energetycznej. Pralko-suszarka Freggia to także nowoczesne technologie oraz 19 programów prania i suszenia, dzięki którym nawet w dużej rodzinie zniknie problem związany z koniecznością rozwieszania dużych ilości mokrego prania.

Nowa wolnostojąca pralko-suszarka WDIE14106 marki Freggia to urządzenie zaprojektowane tak, aby było jak najbardziej funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. W pralko-suszarce o standardowej wielkości oraz głębokości 60 cm można pomieścić więcej prania niż w innych urządzeniach tego typu, aż 10 kg brudnej odzieży i 6 kg odzieży do suszenia. Oznacza to, że można w niej bez obaw uprać jednocześnie kilka kompletów pościeli, a także narzuty, nieduże dywaniki, kołdry czy poduszki.

Pralko-suszarka Freggia została wyposażona w nowoczesne rozwiązania, które pozwalają łatwo dbać o jej czystość oraz gwarantują bezpieczeństwo wszystkim domownikom. Ochrona przed przegrzaniem i zalaniem domu, kontrola rozłożenia wsadu w bębnie czy w końcu, jego automatyczne czyszczenie – technologie Freggia zapewnią komfort w codziennym użytkowaniu pralki, nawet przy jej codziennej eksploatacji. Jeżeli np. w urządzeniu pojawi się nieprzyjemny zapach, samodzielnie zasugeruje ono uruchomienie specjalnego programu do dezynfekcji.

Nowe urządzenie Freggia ma 19 funkcji, w tym program szybkiego prania w 20°C, który trwa zaledwie 21 minut, program przeznaczony do tkanin ciemnych czy Program Antybakteryjny 40 °C. Ten specjalny cykl prania odzieży pozwala osiągnąć efekt antybakteryjny, jak przy praniu w 90 °C, ale w niższych, bezpieczniejszych dla odzieży temperaturach.

Urządzenie Freggia WDIE14106 posiada najwyższy wskaźnik efektywność energetycznej prania i suszenia – klasę A, co pozwala znacznie zmniejszyć wydatki na energię elektryczną. Dodatkowo jest ona wyposażona w System Easy Logic automatycznie redukuje zużycie energii o prawie 50%, gdy pralka jest załadowana do połowy, jednocześnie zmniejszając zużycie wody i czas trwania prania.

Pralko-suszarka WDIE14106 z linii Primo

  • Powiększona ładowność – 10 kg prania i 6 suszenia przy standardowych rozmiarach
  • Intuicyjne sterowanie – graficzny wyświetlacz dotykowy
  • Nowoczesne technologie – System Ecoball, Easy Logic
  • 19 programów prania i suszenia
  • Kraj produkcji – Włochy