Pierwszy srebrny śnieg  towarzyszył otwarciu jedynego we Wrocławiu salonu WFP Hefra – firmy, która już od 190 lat produkuje ekskluzywne i niezwykle jakościowe sztućce oraz galanterie stołową.

Wrocławianie już od końca listopada mają możliwość bezpośrednio zapoznać się z szeroką gamą produktów WFP Hefra SA: są to  wyroby wytwarzane w całości ze srebra  o najwyższej próbie, wyroby platerowane srebrem oraz wykonane ze stali nierdzewnej. Firma produkuje zarówno tradycyjne modele o wyglądzie nie różniących się niczym od tych wytwarzanych jeszcze w XIX wieku, aż po nowoczesne i designerskie egzemplarze. Produkcja sztućców oraz galanterii stołowej wykonywana jest niemal w całości ręcznie, co pozwoliło firmie WFP Hefra SA uzyskać sławę producenta niezwykle wytrzymałych wyrobów, które mają niezmienny wygląd przez długie lata.

Zbliżają się Święta, a więc najlepszy czas dla wrocławian, żeby zawitać do sklepu firmowego Hefra SA, by zadbać o elegancką ozdobę stołu lub znaleźć doskonały prezent dla najbliższych.

Odwiedzić nowy salon WFP Herfa SA we Wrocławiu można przy ulicy Grodzkiej 5 we Wrocławiu.

 

 

Salon WFP HEFRA

ul. Grodzka 5

50-515 Wrocław

tel. +48 71 344 30 74

salon.wroclaw@hefra.pl

www.hefra.pl