wineo_500_small_v4_tirol_oak_nature

Szeroka paleta dekorów doskonale odzwierciedlających kolorystykę i strukturę dębowych desek, czterostronna V-fuga i znakomite parametry techniczne to zalety, które czynią linię podłóg laminowanych Wineo 500 small V4 jedną z najciekawszych nowości w tegorocznej ofercie producenta. Ta wyjątkowa kolekcja zasługuje na szczególną uwagę z jeszcze jednego powodu – smukłego, bardzo wąskiego formatu.

Dębowa podłoga, ze względu na swą wytrzymałość i szlachetny wygląd, od lat uznawana jest za synonim klasy, elegancji oraz dobrego gustu właścicieli. Obecnie tradycyjne deski z powodzeniem zastępowane są przez wysokiej klasy panele laminowane, które w kwestiach estetyki, trwałości i funkcjonalności w niczym nie ustępują pierwowzorowi, a niekiedy nawet go przewyższają. Dobrym tego przykładem jest nowoczesna podłoga Wineo 500 small V4, tegoroczna nowość w ofercie firmy Wineo.  Panele z tej linii dostępne są w aż 12 dekorach, znakomicie odwzorowujących rysunek i strukturę drewna najlepszych odmian dębu. Producent zadbał, aby kolorystyka podłóg sprostała oczekiwaniom odbiorców o różnych gustach, stąd też w kolekcji znalazły się odcienie jasne, średnie i ciemnie, utrzymane w chłodnej i ciepłej tonacji. Naturalny wygląd paneli dodatkowo podkreśla czterostronna V-fuga, a wyjątkowy, wąski format czyni z nich produkt jedyny w swoim rodzaju.

Smukłe panele Wineo 500 small V4 o długości 1380 mm i szerokości jedynie 160 mm szczególnie efektownie będą się prezentowały w niewielkich i wąskich pomieszczeniach. Z uwagi na zastosowaną przez producenta płytę nośną o podwyższonej odporności na chłonięcie wilgoci Aqua Protect z powodzeniem stosować je można nawet w miejscach narażonych na zachlapanie lub zalanie, czyli w kuchni oraz łazience. Panele laminowane Wineo 500 small V4 przeznaczone są również do układania na ogrzewaniu podłogowym, a sam montaż – dzięki zastosowanemu systemowi LocTec – jest szybki, prosty i „czysty”.  Z punktu widzenia użytkownika bardzo ważne jest również, że nowa podłoga firmy Wineo cechuje się dużą wytrzymałością, trwałością i funkcjonalnością. Klasa ścieralności AC4 oraz użyteczności 23/32 predysponują ją do zastosowania nawet w miejscach mocno obciążonych i intensywnie eksploatowanych.

 

Informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej:

http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/

 

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem  Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy od stycznia funkcjonują pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

 

Producent:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

Mińska 38, 54-610 Wrocław

www.wineo-polska.pl

www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia