system_regulacji_BM_2

Niezawodność to jedna z tych cech, która powinna charakteryzować nowoczesne systemy ogrzewania. Chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom użytkowników warto inwestować w rozwiązania, dzięki którym także obsługa urządzeń stanie się szybka i intuicyjna. Bezpieczeństwo, energooszczędność i wygodę eksploatacji aparatów grzewczych umiejętnie połączyła firma Wolf, wprowadzając na rynek innowacyjne systemy regulacji kotłów gazowych.

Współczesne urządzenia grzewcze to już nie tylko proste kotły odpowiedzialne jedynie za dostarczanie ciepła, ale całe systemy, mające za zadanie maksymalnie zwiększyć komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Wraz z rozwojem technicznym i udostepnieniem dodatkowych funkcji kluczowego znaczenia zaczyna nabierać właściwa regulacja i sterowanie maszynami. Aby nadążyć za najnowszymi rozwiązaniami a jednocześnie spełnić oczekiwania klientów firma Wolf, producent urządzeń grzewczych, solarnych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, zastosowała w swoich produktach zaawansowane systemy regulacyjne, umożliwiające m.in. ich zdalną obsługę. Jakie jeszcze udogodnienia niosą ze sobą te innowacyjne sterowniki?

Rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów

Technika regulacyjna marki Wolf powstała w oparciu o szereg zaawansowanych technologicznie urządzeń. Jednym z nich jest system regulacyjny BM-2. Umożliwia on skuteczną kontrolę systemów grzewczych w oparciu o regulator temperatury pomieszczenia lub regulator pogodowy, wyposażony w czujnik temperatury zewnętrznej.  Moduł może być montowany zarówno w kotle, jak i na ścianie w pomieszczeniu mieszkalnym. Kolejną propozycją firmy jest moduł obsługowy BM z wbudowanym układem sterowania WRS. Jego podstawową zaletą jest, poza regulacją temperatury, możliwość ustawienia programu czasowego dla ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Dopełnieniem całości systemów sterowniczych są moduły ISM7i (do instalacji w urządzeniu) i ISM7e (do instalacji na ścianie). Dzięki nim użytkownik jest w stanie podłączyć system ogrzewania do sieci LAN lub WLAN i tym samym zdalnie regulować temperaturę.

Kontrolujesz ogrzewanie tak, jak Ci wygodnie

Możliwość sterowania domowymi urządzeniami grzewczymi z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego znacząco wpływa na zwiększenie komfortu użytkownika. Dzięki specjalnie stworzonej aplikacji Wolf Smartset dostęp do regulacji parametrów ogrzewania uzyskują także użytkownicy smartfonów, nawet jeśli aktualnie nie są połączeni z internetem. Zastosowanie systemu zdalnego sterowania Wolf znacznie wpływa na uproszczenie obsługi serwisowej. Specjaliści odpowiedzialni za obsługę techniczną mają możliwość na bieżąco monitorować usterki m.in. dzięki automatycznemu wysyłaniu do nich pocztą elektroniczną powiadomień o błędach. Co ważne, podobne komunikaty otrzymuje także użytkownik urządzenia. Dostawca rozwiązania zadbał o bezpieczeństwo przesyłania danych. Wystarczy, że moduł interfejsu podłączymy do routera, a ten poprzez bezpieczny serwer portalu Wolf dokona połączenia.

Nowoczesna technologia zwiększa komfort życia

Regulacja parametrów urządzenia w oparciu o temperaturę pomieszczenia lub temperaturę zewnętrzną, możliwość ustawienia programów czasowych, zarówno dla ogrzewania jak i ciepłej wody użytkowej, wybór sposobu montażu (na kotle lub na ścianie) czy zdalna kontrola pracy systemu grzewczego, pomimo braku dostępu do internetu, to tylko niektóre zalety systemów firmy Wolf. Miłym zaskoczeniem jest też prostota obsługi, którą osiągnięto m.in. dzięki podświetlanym wyświetlaczom LCD czy przyciskom funkcyjnym. Podsumowując – system regulacji urządzeń grzewczych Wolf to intuicyjne i niezwykle praktyczne rozwiązanie, które przychodzi użytkownikowi z pomocą znacząco zwiększając komfort jego życia.

Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/WolfDomzDobraEnergia

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, solarnych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Sokołów, ul. Sokołowska 36

05-806 Komorów k. Warszawy

tel. 22 720 69 01

fax 22 720 69 02

email: wolf(at)wolf-polska.pl