Korzystne promocje w Black Red White to doskonała okazja do przeprowadzenia generalnego remontu i pomysłowego urządzenia pokoju ucznia przed nadchodzącym rokiem szkolnym. Na Klientów czekają atrakcyjne zniżki, a płatność za zakupy można rozłożyć na 10 rat 0% ze spłatą dopiero od 2016 roku.

Black Red White_Promocje_600x450

W promocyjnych cenach zakupić można zarówno pojedyncze biurka z kolekcji Nepo, Kaspian czy Fini, jak i gotowe zestawy, które tworzy biurko z szafą – do wyboru spośród 7 różnych układów. Dzięki obowiązującej promocji, w niższych cenach dostępne są także całe kolekcje młodzieżowe, które dostosowane zostały do potrzeb uczących się dzieci oraz nastolatków. Wyjątkowe meble z systemu Possi, z funkcją samodzielnego projektowania, teraz są tańsze o 10%. Ponadto w ramach obowiązującej promocji można dokonać zakupu krzeseł obrotowych z opcją dostosowania do wzrostu dziecka.

Aktualne zniżki obejmują także meble do pokoju dziennego, m.in. z kolekcji Azteca, Raflo czy Venom, szafy Wektra oraz Colin – niezastąpione w przypadku urządzania garderoby, a także kolekcje mebli sypialnianych. Niższe ceny obowiązują do 7 września.

Więcej informacji na temat najnowszej oferty promocyjnej znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.