Seria baterii zlewozmywakowych Kameleon marki Invena zyskała popularność dzięki oryginalnemu designowi i wyjątkowej funkcjonalności. Teraz możliwość stworzenia nowoczesnej, a przy tym praktycznej kuchni stała się jeszcze większa. Kolekcja, w której znaleźć mogliśmy produkty w kolorze czerwieni, limonki, czerni oraz bieli powiększyła się o nowy odcień – gustowną, a zarazem efektowną szarość. 

Spójna aranżacja nowoczesnej kuchni

Minimalizm to styl, który od dłuższego czasu jest wyjątkowo popularny w aranżacji wnętrz. Pomieszczenia utrzymane w tej estetyce charakteryzują się stonowaną kolorystyką, a także funkcjonalnością oraz wrażeniem ładu i harmonii. W przypadku kuchni szczególnego znaczenia nabierają detale, takie jak armatura. Wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom firma Invena powiększyła serię baterii zlewozmywakowych Kameleon wprowadzając do oferty produkt o szarej barwie. Elegancki odcień nowej propozycji świetnie sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych kuchniach, w których królują biel, czerń i szarość. Subtelny, jasny kolor nie zdominuje wnętrza, ale podkreśli jego charakter. Część wylewki stanowi silikonowa otulina, dzięki której – w odróżnieniu od klasycznej, chromowanej armatury – bateria doskonale będzie się komponować z popularnymi ostatnio zlewozmywakami konglomeratowymi.

Design w parze z funkcjonalnością

Poza oryginalnym odcieniem nową baterię Kameleon wyróżnia też wysoka, łagodnie zakrzywiona wylewka, która nadaje jej uniwersalnego charakteru. Dzięki niej nowa propozycja marki Invena jest nie tylko efektowna, ale także bardzo funkcjonalna. Tego rodzaju armatura pozwala na łatwe napełnienie wysokich naczyń, a dodatkowo strumień jest kierowany wprost do zlewozmywaka, co znacznie ogranicza problem rozpryskiwania wody. Docenić należy również ruchomą wylewkę oraz mieszacz ceramiczny 35 mm, za sprawą którego jednoczesne ustawienie odpowiedniej temperatury i intensywności strumienia jest wyjątkowo proste. W komplecie z baterią znajdziemy również dwa wężyki przyłączeniowe 3/8” oraz kluczyk ułatwiający montaż i demontaż perlatora odpowiedzialnego za ograniczenie zużycia wody. Zestaw został także wyposażony w system szybkiego montażu, dzięki któremu przyłączenie armatury jest wyjątkowo proste i szybkie.

Więcej informacji na temat produktów firmy Invena znaleźć można na stronie www.baterielazienkowe.pl