Wspólna, dobroczynna akcja Szlachetnej Paczki i firmy Tani Opał przyniosła wyjątkowy efekt. Dzięki ogólnopolskiej akcji oraz specjalnie obniżonym cenom wybranych 4. najpopularniejszych produktów setki darczyńców zasiliło konto Fundacji Wiosna kwotą 49 840 zł. Dziękujemy naszym Klientom za tak hojne wsparcie wielkiego przedświątecznego projektu charytatywnego. Wspólnie pomogliśmy wielu rodzinom.

szlachetna_paczka_i_tani_opal_banner
Grudniowa, wspólna akcja firmy Tani Opał i Szlachetnej Paczki rozstrzygnięta. Kalkulator zebranych środków na rzecz paczek „pełnych ciepła” zatrzymał się na kwocie 49 840 zł, i taką właśnie sumą wszyscy Klienci dokonujący zakupów węgla pakowanego w okresie przedświątecznym zasilili konto charytatywnego projektu.

Hojność bez ograniczeń – Tani Opał – 49 840 razy dziękujemy!
I tym razem hojność społeczeństwa w dość trudnym, bo przedświątecznym okresie nie zawiodła. Okazuje się, że mimo wielu wydatków związanych z przygotowaniem Świąt, myślimy również o prezentach – Szlachetnej Paczce – dla innych, będących szczególnie w potrzebie. Suma zebranych środków wskazuje, że zakup workowanego węgla można zaplanować również w grudniu i tym samym stać się darczyńcom, który zasili konto projektu, przygotowanego przez Fundację Wiosna.

logotyp_tani_opal_m
–  Ogromnie cieszy nas suma zebranych środków, to prawie 50 tysięcy złotych przeznaczonych na konkretny cel – pomoc rodzinom w potrzebie. Wierzyliśmy, że uda się wspólnymi siłami osiągnąć wiele. Bardzo dziękujemy za tak wielką szczodrość. Najważniejsze – wszyscy wygraliśmy. To bardzo budujące, że projekt, który wspólnie stworzyliśmy ze Szlachetną Paczką przyniósł tak dobry rezultat. Możliwość zakupu jeszcze tańszego workowanego węgla z dostawą do domu gratis, przede wszystkim  z opcją jednoczesnej pomocy potrzebującym, to świetny pomysł na realizację hasła opiekuńczości, takiej zwykłej, ludzkiej, na skalę naszego kraju. – mówi rzecznik prasowy Tani Opał Łukasz Lewicki.

TopProdukty – bo domowe ciepło jest dla wszystkich!
Sukcesu akcji można dopatrywać się nie tylko w dostępności dużej liczby produktów firmy Tani Opał w sklepie internetowym, ale również w możliwości jego zakupu w stacjonarnych marketach budowlanych sieci Castorama. Duże znaczenie w powodzeniu całego, ogromnego projektu odegrało odpowiednie wyselekcjonowanie najpopularniejszych produktów węglowych. Pakowany węgiel ekogroszek, orzech, orzech wysokoenergetyczny i miał węglowy, to TOProdukty, cieszące się od lat największą popularnością wśród licznych Klientów. Największy jednak wkład w powodzenie przedsięwzięcia i ostateczną wysoką kwotę zebranych środków, to zasługa licznych stałych i nowych Klientów firmy Tani Opał.

ekogroszek_niedzwiedz_tani_opal_mmial_weglowy_pingwin_Mwegiel_orzech_jelen_tani_opaLmwegiel_orzech_wysokoenergetyczny_zubr_tani_opal_m

Więcej informacji na stronie:    www.taniopal.pl