okapy_globaloOkap kuchenny to bezcenna pomoc w utrzymaniu czystej, świeżej i zdrowej kuchni. Pozwala na komfortową pracę przy płycie grzewczej, filtruje powietrze, uwalnia otoczenie od cząsteczek brudu i tłuszczu, gwarantuje świeżość oraz pozwala uniknąć zabrudzeń i zatłuszczenia mebli kuchennych. W tym tygodniu przedstawiamy Wam faworytów, czyli najczęściej wybierane okapy w miesiącu marcu – TOP 3 okapy od GLOBALO.

Wysoka jakość, doskonałe parametry pracy poniższych okapów oraz popularność wśród zadowolonych użytkowników pozwoliły prezentowanym modelom na uplasowanie się w TOP 3 w miesiącu marcu.

Argentelo 80.1 White Max

Cicha i wydajna praca pochłaniacza, porównywalna do powiewu delikatnego letniego wiatru oraz wysoka wydajność pracy, gwarantują czystość i świeżość kuchni. Pochłaniacz doskonale pasuje do stylowych, nowoczesnych, lekkich i eleganckich kuchni stając się również nieodłącznym elementem dekoracyjnym. Gładka struktura okapu, wykonanego z białego hartowanego szkła sprawia, że okap łatwo jest utrzymać w czystości. Okap wyposażony został w intuicyjne i subtelne sterowanie dotykowe podświetlane, pozwalające na prostą obsługę opuszkiem palca oraz przyjazne i energooszczędne oświetlenie POWER LED.

Merto 90.2 Black Eco Max

Elegancka i nowoczesna stylistyka, klasyczna i ponadczasowa czerń oraz wyszukane czarne szkło przyściennego skośnego okapu kuchennego Merto 90.2 Black Eko Max to jedna z wyjątkowych „pereł” marki GLOBALO. Gładka struktura okapu, wykonanego ze stali szlachetnej Inox, stali lakierowanej na czarno oraz czarnego hartowanego szkła sprawia, że okap łatwo jest utrzymać w czystości. Okap wyposażony został w intuicyjne i subtelne sterowanie dotykowe (sensorowe), pozwalające na prostą obsługę opuszkiem palca oraz przyjazne oświetlenie diodowe.

Crystalio 90.4 White Max

Wysokiej jakości produkt o oryginalnej stylistyce, pasujący do nowoczesnych i stylowych pomieszczeń. Gładka struktura okapu, wykonanego z wysokiej jakości stali oraz hartowanego szkła, pozwala na łatwe utrzymanie go w czystości. Okap wyposażony został w intuicyjne sterowanie sensorowe (dotykowe), pozwalające na obsługę okapu opuszkiem palca oraz przyjazne oświetlenie. Okap charakteryzuje się cichą pracą, porównywalną do delikatnego powiewu letniego wiatru.