top_3_globalo_kwiecieńTOP 3 okapy GLOBALO w kwietniu 2015

Okap kuchenny to bezcenna pomoc w utrzymaniu czystej, świeżej i zdrowej kuchni. Pozwala na komfortową pracę przy płycie grzewczej, filtruje powietrze, uwalnia otoczenie od cząsteczek brudu i tłuszczu, gwarantuje świeżość oraz pozwala uniknąć zabrudzeń i zatłuszczenia mebli kuchennych.

W tym tygodniu przedstawiamy Wam faworytów, czyli najczęściej wybierane okapy w miesiącu kwietniu – TOP 3 od GLOBALO.

Wysoka jakość, doskonałe parametry pracy poniższych okapów oraz popularność wśród zadowolonych użytkowników pozwoliły prezentowanym modelom na uplasowanie się w TOP 3 w miesiącu kwietniu.

Nomina 80.3 Sensor Eko Max

Nowoczesna stylistyka, gładka powierzchnia oraz design inspirowany nurtem minimalistycznym to tylko jedne z wielu zalet okapu przyściennego Nomina 80.3 Sensor Eko Max. Urządzenie to zostało zaprojektowane i wykonane z myślą o Klientach, ceniących sobie komfort użytkowania oraz najwyższą jakość wykonania. Okap wyposażony został w elektroniczne sterowanie klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LCD, oświetlenie diodowe oraz w sensor pary.

Cylindro Isola 39.3 Eko Max

Delikatna linia, nowoczesny design i spektakularna forma wyspowego okapu kuchennego Cylindro Isola 39.3 Eko Max, w połączeniu z innowacyjną technologią pracy są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie nowoczesny wystrój, prosty design i komfort gotowania. Okap wyposażony został w elektroniczne sterowanie klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LED oraz energooszczędne oświetlenie POWER LED.

Toredo Isola 40.2 White Eko Max