Odpoczynek, zdrowie, SANPLAST! „W zdrowym ciele zdrowy duch”! I to w Twoim domu! Teraz to możliwe dzięki wannom z systemem hydromasażu mieszanego lub wodnego marki SANPLAST. Teraz są one w niższej- atrakcyjnej cenie!

Relaks

Wanny z hydromasażem mieszanym lub wodnym od firmy SANPLAST to nic innego jak kojący balsam dla naszego ciała po całym męczącym i ponurym dniu. Tempo współczesnego życia, ciągła pogoń za… i wszechobecna „nerwówka” powodują, że nasz organizm i umysł częściej domagają się od nas regularnej dawki relaksu. Nie zawsze, albo raczej rzadko, mamy czas na wyjazdy do profesjonalnego, ulubionego SPA, nad wodę, nawet na wakacje. Nic dziwnego więc, że coraz częściej naszym marzeniem jest by taki relaks mieć w domu, w zasięgu ręki.  Teraz to możliwe. Wanny z hydromasażem od firmy SANPLAST mogą stać się Twoim domowym SPA.

„W zdrowym ciele zdrowy duch” – znamy to przysłowie od dawna! Zatem jeśli odpoczywa nasze ciało, odpoczywa też i nasz umysł. W ofercie SANPLASTU znajdziemy połączenie działania różnorodnych dysz kierunkowych oraz rotacyjnych, które doskonale wpłyną na nasze samopoczucie, poprawią nam nastrój i sprawią, że nasza skóra będzie nawilżona i gładka, a my odnajdziemy w sobie nowe pokłady energii.

Jak to działa?

System hydromasażu mieszany (HMEP) charakteryzuje się połączeniem aż 16 dysz: 8 dyszami wodnymi średnimi i małymi oraz 8 dyszami powietrznymi, które automatycznie się osuszają. 4 dysze przeznaczone są szczególnie do masażu tułowia i nóg , 2 dysze do masażu pleców a 2 ostatnie do masażu stóp.

System hydromasażu wodny (HWEP) to 8 równie niezawodnych dysz wodnych (4 ukierunkowane na tułów i nogi, 2 na plecy i 2 na stopy. System hydromasażu SANPLAST zapewnia pełen komfort kąpieli związany nie tylko z masażem, ale także z łatwością obsługi. System ten posiada nowoczesny, przejrzysty i funkcjonalny elektroniczny panel sterowania.

Oferta specjalna!

Promocja obejmuje wanny asymetryczne Comfort oraz prostokątne Classic w kolorze euro white.

Wanny z hydromasażem mieszanym:

Wanna asymetryczna lewa WAL/CO 100×150 HM-E-P w kolorze białym EW – 3039 zł brutto

Wanna asymetryczna lewa WAL/CO 100×160 HM-E-P w kolorze białym EW – 3131 zł brutto

Wanna asymetryczna prawa WAP/CO 100×150 HM-E-P w kolorze białym EW – 3039 zł brutto

Wanna asymetryczna prawa WAP/CO 100×160 HM-E-P w kolorze białym EW – 3131 zł brutto

Wanna prostokątna WP/CL 75×170 L-HM-E-P w kolorze białym EW – 3025 zł brutto

Wanna prostokątna WP/CL 75×170 P-HM-E-P w kolorze białym EW – 3025 zł brutto

Wanny z hydromasażem wodnym:

Wanna asymetryczna lewa WAL/CO 100×150 HW-E-P w kolorze białym EW – 2198 zł brutto

Wanna asymetryczna lewa WAL/CO 100×160 HW-E-P w kolorze białym EW – 2291 zł brutto

Wanna asymetryczna prawa WAP/CO 100×150 HW-E-P w kolorze białym EW – 2198 zł brutto

Wanna asymetryczna prawa WAP/CO 100×160 HW-E-P w kolorze białym EW – 2291 zł brutto

Wanna prostokątna WP/CL 75×170 L-HW-E-P w kolorze białym EW – 2217 zł brutto

Wanna prostokątna WP/CL 75×170 P-HW-E-P w kolorze białym EW – 2217 zł brutto

 

Gwarancja SANPLAST na ten produkt to aż 24 miesiące, w pakiecie jest także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Produkty posiadają atest higieniczny PZH, a akryl, z którego jest wykonana wanna ma gwarancję aż siedmioletnią, co podkreśla jego niezniszczalność i wysoką jakość. W standardzie, w zestawie do każdej wanny są amortyzatory antywibracyjne, elastyczne podkładki pod nogi stelaża, stelaż i sterownik elektroniczny. Wanny są wyprodukowane zgodnie z wysokimi normami i standardami obowiązującymi w całej Unii Europejskiej.