Nowa linia kuchenek mikrofalowych ExtraSpace marki Whirlpool powstała z myślą o konsumentach, którym zależy na uzyskaniu doskonałych rezultatów gotowania i dla których równie ważny jest stylowy, elegancki design.

Brak talerza obrotowego sprawia, że efektywna przestrzeń gotowania w kompaktowym, 25-litrowym modelu, wynosi aż 30 litrów. Płaska podstawa mikrofalówki umożliwia włożenie do środka nawet kilku naczyń o różnych kształtach Pozwala to nie tylko na większą kreatywność w kuchni, ale też usprawnia proces przyrządzania potraw. Teraz w znacznie krótszym czasie możemy przygotować danie obiadowe.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Dzięki innowacyjnej i intuicyjnej funkcji AutoCook, gotowanie potraw w kuchence mikrofalowej jest jeszcze łatwiejsze, a doskonałe rezultaty – gwarantowane. ExtraSpace posiada 9 automatycznych programów, m.in. Zupa jarzynowa, Łosoś z warzywami, Pieczone ziemniaki czy Bruschetta i popcorn. Wybierając je, nie musimy się zastanawiać, ile potrzeba czasu na przygotowanie danego dania. Mikrofalówka sama dobierze wszystkie parametry.

ŁATWE CZYSZCZENIE

ExtraSpace zaprojektowana jest tak, byśmy nie musieli wkładać żadnego wysiłku w utrzymanie jej wnętrza w czystości. Dostępny jest bowiem automatyczny program czyszczenia za pomocą pary. W komorze kuchenki umieszczamy jedynie naczynie wypełnione wodą i wciskamy przycisk AutoClean. Kiedy program się zakończy, wystarczy przetrzeć wnętrze urządzenia suchą gąbką.

POD KONTROLĄ

Kuchenki mikrofalowe ExtraSpace, dostępne w kolorze czarnym i srebrnym, nie tylko gwarantują świetne rezultaty gotowania, ale też – dzięki swojemu eleganckiemu, minimalistycznemu designowi – idealnie wpisują się w przestrzeń nowoczesnej kuchni. Poza charakterystyczną dla marki Whirlpool dbałością o najdrobniejszy szczegół, uwagę zwracają specjalnie zaprojektowane drzwi. Mają odcień czerni, jednak podczas procesu gotowania stają się przezroczyste, ułatwiając kontrolę nad potrawami, które znajdują się w środku.

Przekonanie, że kuchenki mikrofalowe służą wyłącznie do podgrzewania dań, można włożyć do lamusa. Dzięki nowoczesnym technologiom, a także – tak jak w przypadku Whirlpool ExtraSpace – większej przestrzeni użytkowej wewnątrz urządzenia możemy w znacznym stopniu wyzwolić swoją kreatywność w kuchni. W wymienionym wyżej modelu przygotujemy od początku do końca różne potrawy, zawsze z gwarancją znakomitych rezultatów.