Po długich miesiącach chłodu wypatrujemy pierwszych promieni słońca, kwitnących pąków i wielobarwnych kwiatów. Dla tych, którzy nie mogą się już ich doczekać marka Redro przygotowała fototapety z motywami florystycznymi. Dzięki nim na stałe wprowadzimy wiosenny akcent do naszych domów.

Kwiecista łąka w domowym zaciszu

Wiosna, która uznawana jest za najpiękniejszą porę roku, od zawsze kojarzona jest z budzącą się do życia naturą. To właśnie ten motyw skłonił markę Redro do stworzenia kolekcji fototapet ukazujących to, co w tym okresie najpiękniejsze – barwne kwiaty. Ten uniwersalny i niewychodzący z mody temat odnajdujemy jeszcze w stylu barokowym czy secesyjnym. Obecnie ścienne elementy dekoracyjne wykorzystujące florystyczne wzory, stanowią doskonałe dopełnienie wystroju nowoczesnych wnętrz mieszkalnych, czyniąc je ciepłymi, subtelnymi i radosnymi. Wielość dostępnych w ofercie marki Redro deseni pozwala także na  dopasowanie ich do rodzaju pomieszczenia, w których chcielibyśmy je zastosować. Kwieciste fototapety równie dobrze wyglądać będą w salonie, jak i w sypialni czy kuchni. W zależności od tego jaki wzór wybierzemy możemy nie tylko podkreślić charakter wnętrza, ale i pozornie je powiększyć. Drobny deseń najlepiej wyglądać będzie  przy mniejszym metrażu, gdyż nie przytłoczy całości, z kolei duże ornamenty doskonale zaprezentują się w przestronnych pomieszczeniach, gdzie stanowić będą ich element centralny.

Wiosenne remonty

Nie tylko kwitnące kwiaty i odradzające się do życia drzewa przywodzą na myśl wiosnę. Dla wielu z nas początek roku to czas, który planują poświęcić na tzw. wiosenne porządki. To dobry moment nie tylko na mycie okien i czyszczenie dywanów, ale i drobne prace remontowe. Odświeżanie ścian to już powtarzany co sezon rytuał. Marka Redro zadbała jednak o to, by prace wykończeniowe z użyciem fototapet przebiegały szybko i sprawnie. Do montażu ściennej dekoracji nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi czy materiałów, a wybierając opcję samoprzylepną nową ozdobą możemy cieszyć się w zaledwie kilka chwil. Redro daje także możliwość wyboru ornamentu w dowolnym rozmiarze przez co zyskujemy szansę idealne dopasowanie go do naszych potrzeb.

Kolekcja Floral style od Redro to cieszenia się pięknem natury niezależnie od panującej pory roku. Kwiatowe fototapety stanowią bowiem ponadczasowy dodatek dekoracyjny, który nadaje wnętrzom ciepła, spokoju i delikatności.

Kolekcja fototapet Floral style Redro:

Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku

Fototapeta – motyw kwiatowy

Wymiary: 100×100 cm

Cena: ok. 100zł brutto

Można kupić:

www.redro.pl

Redro to sklep internetowy o szerokim asortymencie fototapet, obrazów i naklejek, których zastosowanie wzbogaca aranżację każdego rodzaju wnętrz. Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców, firma oferuje personalizację zamawianych wydruków – dzięki możliwości zaproponowania własnych projektów, klient otrzymuje wyróżniający się i niepowtarzalny produkt. Fototapety Redro, wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu technologii druku lateksowego, powstają
z zachowaniem rygorystycznych wymogów ekologicznych, co jest szczególnie dla firmy istotne.