Firma Witek’s w 2014 rok weszła z dużym zaangażowaniem, innowacyjnymi pomysłami i atrakcyjną ofertą. Po uruchomieniu bloga i rozpoczęciu promocji wiosenno-letniej, opublikowano również katalog „Inspiracje 2014”. W publikacji wykorzystano produkty dostępne w salonach stacjonarnych i sklepie internetowym przedsiębiorstwa z podkrakowskiej Modlniczki. Warto przejrzeć kilkanaście stron i zastosować w swoim domu jeden z wielu pomysłów opracowanych przez specjalistów z dziedziny aranżacji wnętrz i dekorowania stołów.

Gazetkę można zobaczyć za pośrednictwem strony internetowej http://witeks.pl. Pod wspomnianym adresem istnieje również możliwość ściągnięcia katalogu w formie pliku PDF bądź skorzystania z wygodnej funkcji wydruku. Na kolejnych stronach „Inspiracji 2014” znajdziemy między innymi: stół udekorowany eleganckim serwisem obiadowym i odpowiednio dobranymi wazonami, kieliszkami do różnych rodzajów alkoholi, bieżnik i sztućce, niebanalnie zagospodarowaną przestrzeń przeznaczoną na przechowywanie i ekspozycję win, kuchnię okraszoną sprzętem w kolorowych i energetycznych barwach, a także naczynia, które powinna posiadać każda restauracja serwująca wykwintne dania. Każdą inspirację opatrzono opisem produktów i cenami.

Koszt zakupów w salonach i sklepie internetowym firmy Witek’s można obniżyć dzięki wiosenno-letniej promocji, która potrwa do końca sierpnia. Regulamin akcji jest dostępny na witeks.pl. Przy okazji polecamy wizytę na blogu. W systematycznie publikowanych wpisach przedstawiane są użyteczne porady dotyczące czyszczenia i korzystania ze sztućców czy porcelany oraz dziesiątki innych ciekawych artykułów skierowanych zarówno do osób poszukujących produktów do domu, jak i właścicieli lokali gastronomicznych i hoteli.